Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Pratim projekat,dobar je:cool:
Ako sam dobro skontao ti imas 2 hondice,zar ne?
Btw gdje se moze ova folija kupit?

juuuh.jpg
 
Hehe, napisao sam vec da je nestalo JVC-a, jbg i meni je zao bas, al sta je tu je.
Fala svjema, a spidibrate ovo je stickerbombing, nema to kupit, bar ne kod nas, nego photoshop otvoris i slazes nalju po nalju, pa onda u stampariju stampaj.
 
Član
Ooo vidi ti mog drugara sto je poceo sa radovim opasno po ko zna koji put :D :D svaka cast prijatelju samo naprijed ;) a sto se tice stickerbomb ima se sad i to kupit kvadrat je 45KM Kile ili ti guster na forumu prodaje ;)
 
svidja mi se stil koji furas,nego mi taj kit za nagib tockova upade u oci...to sam vidio kod jos jednog clana,pa kontam kad to budete postavljali,mogli ste kakav DIY napravit i objasnit kako,sta,zasto,prednosti,mane...da nesto naucimo ;)
 
Kod Tepsija to vjerovatno ima funkcionalnu ulogu da poboljsa upravljivost, dok je kod mene cisto sminke radi, jer hocu na proljece kad ujedno i gewinde kontam uzimat da furam negativan nagib, ono hellaflush fazoni :D

Inace, nema mana, prednosti su ocite, imas mogucnost podesavanja nagiba zadnji tockova i u ovom slucaju, posto se radi o D2 proizvodima nesto kvalitetnije selene nego sto dolaze oem, nisam siguran sasvim, al mislim da se radi o poliuretan selenima.

kad vec pisem, evo i jedan mali apdjet, zavrsio sam i drugi stok i dio zadnjih stranica, ispalo je DSS- da se sjebes :D zaista bukvalno bez greske, inace sam samokritican i uvijek smatram da moze bolje, al ovo ne moze, erotika :D

http://www.bhtuning.com/honda-civic-ed7-t-43684-7.html
 
pa oko 6-7 metara, al vaznije pitanje je kolko ce mi vremena trebat, evo veceras 2 sata snifanja syntelana i natezanja, patnja ziva samo za jednu zadnju stranicu , iiih

Omo, abd bice prilike da vidis ;)
 
Član
aha, pitam jer i ja uskoro pocinjem sa istim.... a sto se tice vremena, a jbg... znao si odmah da ces se napatiti oko ovoga, jos ti si picajzla.. znaci jos koji dan dodas posla :D
kako god, debelo ce se isplatiti na kraju
 
Top