Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

premocno je ovo ispalo,svaka cast

imam u kuci tovar brusene koze, ali nikad nisam ni pomislio da je iskoristim za nesto, nakon ovoga cu presvuc nesto sigurno:cool::cool::cool:
 
RE: Honda Civic ED7

daj meni posalji koji metar ako je imas na bacanje :D

Fala momci, a ti curo ces ga dobit kad mi nadjes neki duboki OMP, Sparco i sl, a ne bi odbio ni neki ooold school drveni tipa Nardi :D

@Nenad: Hehe, pretpostavio sam da ces ga snimit. Snimio sam i ja Pinta, kad pogledas celicare naprijed skontas kako mu one alu odlicno leze i bas je propisno zakucan ;)

Nisam ja radio, konto sam, al onda mi cura saznala da ima lik u Zg koji bi uzeo 50 km za oblaganja i kaze dat ce onda pola love, pa ajde reko onda da se ne peglamo dzaba i opet nece ispast ko kad pro radi.
 
Administrator
RE: Honda Civic ED7

sta se to erole motas po mom komsiluku:D

odlicno uradjen volan... svaka cast;) daj nam koju sliku auta;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
daj meni posalji koji metar ako je imas na bacanje :D

Fala momci, a ti curo ces ga dobit kad mi nadjes neki duboki OMP, Sparco i sl, a ne bi odbio ni neki ooold school drveni tipa Nardi :D

@Nenad: Hehe, pretpostavio sam da ces ga snimit. Snimio sam i ja Pinta, kad pogledas celicare naprijed skontas kako mu one alu odlicno leze i bas je propisno zakucan ;)

Nisam ja radio, konto sam, al onda mi cura saznala da ima lik u Zg koji bi uzeo 50 km za oblaganja i kaze dat ce onda pola love, pa ajde reko onda da se ne peglamo dzaba i opet nece ispast ko kad pro radi.

Može se ovo dvojako tumačiti :lol:
Inače volan extra kao i sve što radiš na autu ;)
 
RE: Honda Civic ED7

eii samo na seks mislis druze :D

nego, evo veceras se potego na pisti (dva puta) sa trojkom ABF i ostavi je za 2-3 duzine, ove Honde majke mi nisu normalne :D pa 1400 ccm jbt
 
Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
eii samo na seks mislis druze :D

nego, evo veceras se potego na pisti (dva puta) sa trojkom ABF i ostavi je za 2-3 duzine, ove Honde majke mi nisu normalne :D pa 1400 ccm jbt

De kurci se malo, de svegati ! :lol:

Jos uvijek ne vjerujem da je proslo onako...I <3 my HONDA ! ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

E jesi sredio volan, ne bih ga nikad poznao:icon_eek::icon_eek: Svaka cast na ideji:cool: A sto se tice ABF-a, svaka cast, neverovatno zvuci 1.4;)
 
RE: Honda Civic ED7

sto jes, jes, da 1.4 ide nekih 8-8.5 s do stoje fakat zvuci nevjerovatno, jos vise kad skontas da ima preko 400 000 na sebi i da pored usisa i struje sve ostalo je stock, ni glava nije dirana, sljedeca stavka najvjerovatnije 1.6 glava, pa slaganje mjenjaca, one kratke dohc brzine i sohc fd sto sam jos prije davno pisao da sam nabavio.

A sto se volana tice, jel ti krivo sto proda :lol:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
eii samo na seks mislis druze :D

nego, evo veceras se potego na pisti (dva puta) sa trojkom ABF i ostavi je za 2-3 duzine, ove Honde majke mi nisu normalne :D pa 1400 ccm jbt

hahahah cekao sam kad ces se pohvaliti..iako ni sam nisi verovao u svoje auto..;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Sve mi se čini da će ovaj 1.4 ići podjednako dobro kao i stari 1.6 dok središ to što si planirao.
 
RE: Honda Civic ED7

Mladjo: Pa realno, jel bi ti stavio pare na Hondu? :icon_biggrin:

2Fast: Ma moze i dva-tri puta da ide bolje al je sve pitanje love. Al eto uz neko "realno" ulaganje od 1000 km moze ladno da ide kao dohc. Al gdje naci tu milju :D
 
Top