Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

OmO

Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Masala :cool: Svaki dan samo gledam jesil sta novo radio i napokon bjelka na ulicu ;) :icon_smile:
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Vladice druze moj, isti je raspored rupa i sarafa na svim d serijana, sem na dohcu, na njemu je sve drugacije. Inace ne znam jos kako ide, danas tek zamijenio sajbu pa ceko ljepilo da se osusi, sutra cemo gasat, Adel tvrdi da ova kombinacija jebe kevu :)
Omo, hvala druze, konacno ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

E ako jebe kevu ta kombinacija onda znam sta mi je sledece ciniti u vezi motora:icon_biggrin: Moze li se ocekivati kakvo povecanje snage?:icon_biggrin:
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

a naravno druze, momak iz Bg-a je sa 1,4 i Z6 single cam vtec glavom i usisom vozio 16.0 u Osijeku, s tim da mu se vtec uopste na aktivira, nesto ga zajebava. vidjet cu ako mi se svidi kako ide, mozda ga i ostavim na duze vrijeme, ima jos bruka prostora za radit na njemu da se ubrza ;)

nego, Puki nesto prica o nekom skupu krajem novembra u Bn, pa eto onda ispotovat cemo se tad ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Kraj novembra:icon_question: Taman mozemo na snjezni drift :lol: Treba to ranije,bar do kraja oktobra,dok je jos relativno finog vremena.
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

vladica85 je napisao(la):
Kraj novembra:icon_question: Taman mozemo na snjezni drift :lol: Treba to ranije,bar do kraja oktobra,dok je jos relativno finog vremena.

bice negdje do 10-og novembra, sve u svemu cucemo se ;)
 
Legend
RE: Honda Civic ED7 & EC9

uu dobar, razvaljotka:cool:

hoces prodavat tu sivu, mozel se kakav motor za nju nabavit
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

auu evo sve procitao sve od pocetka al se nacitah jbt :icon_eek:
svaka cast na trudu i ulozenom radu erole vidi se da bas volis to sto radis i imas ukusa sto je najvaznije
sretno ti u daljem radu ;) samo polako ali kvalitetno :cool:
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Fala momci ;)

Nexa, mogo bi je prodat za eto 250 km bez motora i sajbe, samo ne znam sta ce bit sa papirima kad ih iskoristim za atest; ne znam dal oni ponistavaju onda broj motora u toj saobracajnoj il kako. A motor ti mogu nabavit/naci kakav hoces, od 1.3 za nekih 200 km do 1.6 jedna brega 400 ili dvije brege 600 km-cica ;) al o tome vise na pm ako si zainteresovan.

Za "ono" tek trebam pitat policajca hocel mi jebat mater ako to uradim :D

Schumi, naravno druze, ovaj cu motor najvjerovatnije ostavit jos neko vrijeme, kad se abd zaposlim za godinu-dvije onda cu ganjat neke brije iz B serije :cool:

GTi, fala druze, trudim se, da je para bilo bi i kvalitetnijih radova, ovako moram nekad pristat i na kompromise neke, jbg, bice bolje ;)
 
Top