Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

IGY

Član
RE: Honda Civic ED7

ajoj, bas sam se nadao onome sto smo pricali :( al ko zna jednog dana sta se moze desiti i preokrenuti :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

eeeeee super je boja....sklapaj to brzo...bice predivna hooooooondaaaaaaa :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
RE: Honda Civic ED7

ohooo,odlicno ispalo,svaka cast,nego de mi reci kakav si kompresor koristio,koliko bari i litraza:cool:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

OggyBoy je napisao(la):
Nego, gdje je tablica na onoj rđotini?:D

ma ko još fura tablice..ccc

Role super je ispalo, možda u tvojim picajzlastim očima ima greškica (krov i sl.), al jbg, konačno je ofarbana i sad se možeš baciti na slaganje mjenjača i ostalog.. :icon_biggrin:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

napokon kao pravo auto :lol:
cestitam...sklapaj to i da sto prije iskopas pare za nalju:icon_smile:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Drago mi je zbog tebe. Odlično, koliko se da vidjeti preko ovakve slike:icon_biggrin:

Uživaj.
 
RE: Honda Civic ED7

Hvala narode ;)

jebje, ima greskica, nije da nema, da sam sam radio ja bi se to posvetio svakom i najmanjem detalju, al drug mi je farbo, jer na kraju ipak nisam bio u mogucnosti kupit kompresor, a cojek ima sav alat i potrebno znanje za spricat, tako da je isla ta solucija, a zurilo se jer doticni treba sutra za Austriju ici, stoga... jbg, nije da se fuserilo, al ipak ima sitnica nedovrsenih koje sam ja planiro sredit, al et, ispa tako kako ispa.
A i pare su predstavljale problem, evo npr. haubu nisam uopce sprico, jer planiram radit onu print foliju pa da se ustedi svaka markica. Ako cete mi vjerovat, osto sam bez prebijene pare, cak sam i 50 km moro uzet od para za registraciju, totalno sam brouk sad :/

Slika nema vise, stvarno ubijen od umora, jedva se krecem, jos ova prehlada, dje me sad nadje.
 
Član
RE: Honda Civic ED7

sere ko kaze da ne valja:cool::cool::cool:
odlicno majstore, bas mi je drago zbog tebe, kao sto si i sam rekao, konacno imas ofarban auto:icon_smile:
 
Top