Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

pa sta cu ja sad tu kad je skoda ( umalo da napisem honda ) neunistiva nazad, covjek me spuca razbije masku far karambolku haubu, meni samo pukne kit na karambolci, nisam mu ja kriv sto nije stavio normalne gume nego se klize po cesti....;) eee đe updejt kad smo jeli cevape :icon_question:
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

to cekam tebe da postavis slike vise :cool:

Delas, fala prijatelju, i ja ih drzim, razbijam glavu zadnjih dana kako, sta, nisam najbolji sa kesom, pa samo neke kombinacije kontam ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Evo pregledao sam ti cijelu temu od ovih skromnih 116 stranica i samo cu reci svaka cast druze i da sto prije istjeras Hondu iz garaze ( ne mogu Lazo i Sivac bez tebe bolan, vidis da im falis :lol: ) Znaci odluka je pala na "ajnspric", nista karb :icon_biggrin:
A Selma nije dosao sa dvajs marki nego s manje jer je kupio sok usput. Al zato je dobio za gume, udes i jos tvoja doplata. Vratio se sa osmjehom nazad za Sarajevo, cak je i pjevao i pitao kad idemo opet :cool:
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Znaci fakticki imas sve spremno da to odradis,posto te na bijeloj ceka sve :instalacija,ecu,rezervoar i pumpa i onda nakalemis usis,aj nek je sa srecom i da se to sve odradi kako valja:cool: I na koliko konjova onda ide,minimum 110 :)
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

jebo vas Jack, cojek ruzan, djes me s njim poredit :D trebo si Selma onu drugu ba sliku ala Ajs :cool:

Nego, Puki, valja nam pricat, brinu me samo ovi sarafi, ovako su skroz cool fele, kad se ful ispoliraju bice pravo dobre, samo ti sarafi prokleti.

i usput, jedan problem imam, evo ovdje zasebna tema, pomagaj

http://www.bhtuning.com/pitanje-odjave-saobracajne-t-64459.html
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

nemoj rec da se ne mogu odvrnut, zapekli il nisu uopste predvidjeni da se odvrcu? Valjat ce razbusit ha? E steta
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

zapekli su, ni grijanje ne pomaze.
zaebano je sto su aluminijumski pa se zeznu na najmanje naprezanje kljucem.

i ja sam za razbusivanje o onda celicne sarafice i to je to ;)
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Moj savjet,ubaci VAG dizela u bjelcana :D

Sretno role sa felama,a drago mi je za bijelog,steta da ona ljepota stoji u garazi,pa makar je gurao po gradu ;)
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

@Puki: E to je sranje, pa jbg bitno ajde da bar ima nacina nekog.

Suljaga, ma ja, samo opet imam problem, ovo sa saobracajnom, e koliko sam samo peglanja zbog ovog auta izduro rijetko b ko, mnogi bi ga do sad zapalili, nego hvala brate ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

ZNaci probano je sve sa ovim usisom i ide kako treba? Jel bilo problema sa rupama na usisu,kako ste to rijesili?
 
Top