Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

4x114.3 ako se ne varam.

A sta znam da mi nece bit mnogo 17 necu moc krenuti s ovima a i ove mi malo izgledaju ogromne i teske makar na slici :) 16 bi bile idealne ali ja trazim nesto fino lagano, odnosno ne trazim naletice nesto :D
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

oj raspona debilnog ljebe, nacekat ces se dok naleti nesto prikladno, e jest mi to glupo jbt, pa sta to fali 4x100, puu
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

taj raspon je i na accordu, mozda zbog velicine auta :D

Nego, hoce li taj 1.4 sad biti nizi od mene? :icon_biggrin:
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

ne znam ti ja druze druge Honde, samo Civic/CRX :D

Nego, pazi sad! Totalna promjena plana.

Danas dosli jarani neki i dobro smo, pomno pregledali Civica novog, samo cu rec DRAMA, KATASTROFA.

Znao sam da je truo, al da je toliko fakat nisam imao pojma. Primjer jedan, drug rukom, RUKOM otkino komad mosta ( zadnji most na Hondi se ne skida nego je dio sasije) tako da ova bitch ide na otpad. A iz nje vadim 1.4 i ubacujem u svoju bijelu, vozim se na atest i rjesavam sve legal da bude.

Jbg, ostalo mi je jos 7mjeseci registracije na bijeloj, ovu cu prodat il u dijelove il jednom drugu da je on rashoduje, o tom po tom jos. Uglavnom bit cu na nuli, mozda cak i koju marku u plusu.

Da ne duljim sada previse, o detaljima cemo tek kasnije. Uglavnom ako ne bude zajebacnije previse oko instalacije, vec kroz par dana bi Bijela mogla, nakon 5 mjeseci lezanja u garazi da vidi svjetlo dana :)
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

erol_brcak je napisao(la):
ne znam ti ja druze druge Honde, samo Civic/CRX :D

Nego, pazi sad! Totalna promjena plana.

Danas dosli jarani neki i dobro smo, pomno pregledali Civica novog, samo cu rec DRAMA, KATASTROFA.

Znao sam da je truo, al da je toliko fakat nisam imao pojma. Primjer jedan, drug rukom, RUKOM otkino komad mosta ( zadnji most na Hondi se ne skida nego je dio sasije) tako da ova bitch ide na otpad. A iz nje vadim 1.4 i ubacujem u svoju bijelu, vozim se na atest i rjesavam sve legal da bude.

Jbg, ostalo mi je jos 7mjeseci registracije na bijeloj, ovu cu prodat il u dijelove il jednom drugu da je on rashoduje, o tom po tom jos. Uglavnom bit cu na nuli, mozda cak i koju marku u plusu.

Da ne duljim sada previse, o detaljima cemo tek kasnije. Uglavnom ako ne bude zajebacnije previse oko instalacije, vec kroz par dana bi Bijela mogla, nakon 5 mjeseci lezanja u garazi da vidi svjetlo dana :)

jedva cekam da je vidim pred garazom :cool::cool::cool:
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

To je mozda najpametnije, ali opet se sracunaj, ti najbolje znas, ako mislis da ces biti na nuli odma to veceras radi ne cekaj ni do ujutru :D:D:D
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

hehe, fala Selma :cool:

Na nuli, na nuli, 800 je platio, fele sa nje skino, vrijede 200, motor izvadio i on vrijedi bar 250, papire cu iskortisti i to vrijedi neki k, sajbu cu skinut i samo u branicima i sjedistima crx-ovim imam 300 km, tako da ispod 500 km je necu ni dat.

Sutra zovem Adela i dobro ga ispitujem koja je zajebancije oko swapa, ako nema neke mudrosti, druga dovodim i vadimo motor odma ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

vladica85 je napisao(la):
Ajmo hondasi i japanci kad ce biti neki skup pristojan:D:cool:


Evo ima u Beogradu nedeljom 100-150 auta, doduse nisu sve honde, ali smo najzajebaniji :D hahah

erol_brcak je napisao(la):
ne znam ti ja druze druge Honde, samo Civic/CRX :D

Nego, pazi sad! Totalna promjena plana.

Danas dosli jarani neki i dobro smo, pomno pregledali Civica novog, samo cu rec DRAMA, KATASTROFA.

Znao sam da je truo, al da je toliko fakat nisam imao pojma. Primjer jedan, drug rukom, RUKOM otkino komad mosta ( zadnji most na Hondi se ne skida nego je dio sasije) tako da ova bitch ide na otpad. A iz nje vadim 1.4 i ubacujem u svoju bijelu, vozim se na atest i rjesavam sve legal da bude.

Jbg, ostalo mi je jos 7mjeseci registracije na bijeloj, ovu cu prodat il u dijelove il jednom drugu da je on rashoduje, o tom po tom jos. Uglavnom bit cu na nuli, mozda cak i koju marku u plusu.

Da ne duljim sada previse, o detaljima cemo tek kasnije. Uglavnom ako ne bude zajebacnije previse oko instalacije, vec kroz par dana bi Bijela mogla, nakon 5 mjeseci lezanja u garazi da vidi svjetlo dana :)


Fala kurcu :D
 

IGY

Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

jbt spam vise
aj kad bude update, baci u naslovu update da pogledam temu
ovo je jedan od rijetkih proekata koje pratim, a usrali ste ga raznoraznim pricama :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Slazem se IGY do nekle, znamo mi a pogotovo ja da pretjeramo cesto, ali zar bi tebi bilo zanimljivo da nas nema, to jest da svi cutimo i samo citamo sta Erol pise ?

Tema bi bila, ja radio ovo ja radio ono, danas ispolirao ovo, sutra zavrnuo ono, prekosutra zamjenio ovo i tako u nedogled.

Najbolje onda nek sastavi listu na jednoj strani sta je sve uradio, pobroji sve i nek stoji tako dok nesto ne doda.
 

IGY

Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

pogresno si me shvatio
tema ima 114 stranica a mozda 10 stranica max da su slike proekta i opisi sta je radzeno
nagadzam nisam provjeravao......
previse se lupa u prazno, tako je na svim temama ali ovu pratim, nesto mi je draga pa mi bode oci :)
 
Top