Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

e bas mi je drago da si je konacno "skompletirao" i sto se toga tice, bilo je krajnje vrijeme ;)
 
RE: Honda Civic ED7

Sto jest, jest : ) Sto se tice limarije, jos samo da izganjam negdje lijevi prednji blatobran i to je to, mislim danas smo ga sredili, al je to jedini komad lima (uz krov) koji je osto njen originalni i zato i jes los i tu ce prvo prvo da izbije hrdja, sve ostalo je "novo" :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

je*o ga zljeb dijete, znas li ti lec' spavat prije 3-4 :D tacno znam koga cu uvijek naci u ovo doba onlajn hahahah
 
RE: Honda Civic ED7

jebje, nemrem se oduprijet, cak i ovako slomljen jel sjednem za net, nema to u krevet prije 3-4, bezze ba saltam izmedju foruma "refresh, refresh", ovih zadnjih 1h totalno gubitak vremena.

boja, neam pojma, mislim da je neka H565, obicni akril bijeli, to je ova kojom mi je farbo lik iz Tuzle zadnje stranice, pa se po njoj ravno, ovako dok je nova, odlicna je, kakva ce bit kasnije to je pitanje, nevazno :D
 
RE: Honda Civic ED7

haha, da, da, kako kaze onaj fotograf nas sto voza Tipa onog, "ofarbo sam Fiata, boja Ferrari crvena" :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Idi sklapaj tu konzervu, pa da je vidimo ove godine na SR sceni, ja ću je zaliti pivom u BL, tj, Laktašima.:D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

ako ste vec farbali vani sa obicnom akrilnom bojom trebali ste nanijeti bar sloj dva vise boje i kroz par dana kad osusi ispolirati dobro ako netko primjeti da nije u komori farbano poseri me ..
akril je cudo za raditi jer nije zahtjevan kao metalic boja a pogotovo ta bijela kod tebe moze se dovesti poliranjem da bude ko ogledalo:D
jer kad je lak gladak i fino navoskan manji ti otpor zraka pravi bit ces jos brzi :D
 
Legend
RE: Honda Civic ED7

uuu ovo je odlicno,mislio sam da joj bijela nece stajati,ali ovako na slikama je extra:cool:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Erole: Malo off topica. Mercedesova zvanična boja 60-tih (nisam siguran) je bila bijela. Prije trke im je auto bilo 4-5 kg teže nego što je bilo dopušteno. Šta činiti? Sastrugali su bijelu boju, olakšali auto za potrebnu masu i dobili srebrenu boju metala. Ne trebam govoriti da je merc tu utrku pobijedio i od tada je zvanična boja srebrena.

Dobra priča a?:icon_biggrin:
 
RE: Honda Civic ED7

Da je pala kisa, merc bi do kraja trke izrdjo :D

@skener: farbano je u tri ruke, poliranje je svakako planirano cim se boja susne, vidjet cemo eto kako ce ispast, ima na par mjesta prasine koja se zalijepila, mislim da ce se poliranjem moc sredit da sve bude glat ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

slobodno kad se osusi udri sa 3M pastama od najgrublje ka najfinijoj i dobar vosak nabaci ima da bude ko pasje mudo
 
RE: Honda Civic ED7

Hjoj uvalio sam se debelo preko onog koliko mi je pokrivac dug :D

konto sam da ce bit dovoljno love za sve, al nece, vec sad sam u minusu, a ima jos posla. 3M, zvuci mnogo skupo, al skontat cu vec nesto, hej, uvijek se moze preskocit koji obrok :D
 
Top