Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

pa realno bi...rekao sam ti sinoc da stavis pare..pa dzaba "habas" hondu vec godinu dana da dokazes sta su japanci,to kroz novcanik najlakse se dokaze :D
 
RE: Honda Civic ED7

a kad nece narod u pare, reko sam sinoc da hocu, cak je i Lazo prilozio citavih 6 km i Sivac dvije :D al kaze Ziko "nemoj, svoji smo", pa reko aj, ima i to neke veze ;)
 
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
a kad nece narod u pare, reko sam sinoc da hocu, cak je i Lazo prilozio citavih 6 km i Sivac dvije :D al kaze Ziko "nemoj, svoji smo", pa reko aj, ima i to neke veze ;)
6.5 KM,ne lazi :lol:
Jebo pare,onaj osjecaj kad pobjedis, ne procjeniv... ne znam ja taj osjecaj ja vozim dizla,al et :lol: :123:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

laki_grcica je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
a kad nece narod u pare, reko sam sinoc da hocu, cak je i Lazo prilozio citavih 6 km i Sivac dvije :D al kaze Ziko "nemoj, svoji smo", pa reko aj, ima i to neke veze ;)
6.5 KM,ne lazi :lol:
Jebo pare,onaj osjecaj kad pobjedis, ne procjeniv... ne znam ja taj osjecaj ja vozim dizla,al et :lol: :123:

Jos kad ne znas da ces pobjedit a bacite po stoju, da vidis kako je tad dobar osjecaj :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7 / Komentari

Pitao sam neke ljude ovamo za one tvoje sarafe, pa trebalo bi da se odvrtanje moze nekako izvesti sa grijanjem, lupanjem cekicem po imbusu a ne sarafu i malo jacom akumulatorskom busilicom podesenom na slabije da se malo trza i preskace.

Poenta je u tom trzanju i lupanju na isti nacin se odvrcu i zapekli sarafi sa pneumatskim pistoljem samo sto je on jak pa bi ih otkinuo sve, osim ako neko ima pneumatski neki manji sa ekstra finim podesavanjem :)

Ali eto probaj, ja bi ih do sad otkinuo izbusio i nasao druge al eto muci se malo da ti pomognem :D
 
RE: Honda Civic ED7 / - Komentari projekta

Eh valja to sve nac, ajde vidjet cu, raspitat cu se gdje bi mogo, kod koga, fala tebi kad si se raspito, pricat cemo detaljnije u nedjelju ;) Vidi sa Vladicom ono, nemoj da se prekasno dogovorite ;)
 
Syntelan maaajka, ne znam o cemu svi pricaju kad govore da smrdi, meni je sasvim uredu, kao i svako drugo ljepilo, malo smrducka, al nista strasno ;)

@Sub3r: Tako nesto, mislim to je to, samo ne znam jel identicno, al vodi se pod "alkantara"
;)
 
Član
aha.. ovo kod tebe je bas super na oko, a ono sto je selmir slikao nekako mi vise na sivu islo.. sad dal je do kamere ili cega vec, jesi ti dobio kakvu jos sliku osim one?
 
Samo onu, ne znam, kontam da je to samo do osvjetljenja i lose kamere na mobitelu, i ja kad fotkam mobitelom budu drugacije slike u odnosu na dslr kojim su fotkane ove gore.

Idi brate, otidiji provjeri, blizu ti je, blize neg meni :)
 
Član
jest da je se nakaniti, ja sve informacije dobijam od drugih :D

da se vratimo na temu, ovo ce valjati pravo kad se zavrsi sve... upicanit ces je ono bas :cool:
 
To je plan, sad sam nafuran na interijer, uzeo sam i tablu novu, isto od crx-a samo noviji tip, isti k samo je malo tamnija :D
uvijek sam mastao o kadicama, al me ovih dana pukla misao o ili Integrinim Recarosima ili CTR-ovim, al posto je to em tesko za nac, em zara skupo, o tom po tom, hvala ;)
 
Top