Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

Nema na cemu :) samo ne znam zasto diras onaj sat meni je veci fazon od tog sto ces da stavis jer ima skalu do 240 a onaj do 220 ;) uglavnom kada smo vec presjekli kablove nece biti tesko promjeniti ni vodove do sata za novi tip ;)
 
RE: Honda Civic ED7

Bit ce, bit ce tesko :D nego kako sam se nasekiro sad zbog ovog danas, majkem place mi se, taman sve sredili, pali, vozi, kad et sranja. Ajde u ponedjeljak sto prije dodji da pogledas, ako nema spasa, zvat cu Adela majstora da dodje to mi sredi i o istom trosku i zamijeni sajbu.
 
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
Nisam pametan po pitanju haube. Na kraju cu popizdit i potrosit pare da napravim poliester haubu, puknem rupu, izvalim gljivu kroz nju i deri, boyracer pravi :D

Felge moram drugu vratit, tako da ove bijele Intra otpadaju, trazim neke mrezaste sa finim falcom i "normalnim" ET-om da jos malo prizemljim auto, naravno srce CE ici u neku "ludu" boju, to cu svakako ispostovat :)

Nego, nisam se pohvalio, konacno, nakon godinu dana imam obrtomjer koji radi :D Hvala drugu Darki :cool:
No ni to nije dovoljno, pa idem na swap satova i ostalog u unutrasnjosti sa onim iz novog tipa :icon_biggrin:

pa ja ti vec dugo nudim 15ke mrezaste sa finim falcom al ti hoces dzaba da ti dam....mislim....a unikatnije neces nac...
 
RE: Honda Civic ED7

fin falc nije 3cm , nego bar duplo od toga :D znam ba, zaboravio sam rec Damiru juce da mi doveze jednu, da probam. Vidjet cu ba, dolazit cu u Tz kad sklopim auto pa cu probat. Bijele Intre moram vratit do 15-og, tako da, ima jos dana.

I necu dzaba, samo hocu drugarski cijenu, ista meni ko i na Piku, nije uredu :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
fin falc nije 3cm , nego bar duplo od toga :D znam ba, zaboravio sam rec Damiru juce da mi doveze jednu, da probam. Vidjet cu ba, dolazit cu u Tz kad sklopim auto pa cu probat. Bijele Intre moram vratit do 15-og, tako da, ima jos dana.

I necu dzaba, samo hocu drugarski cijenu, ista meni ko i na Piku, nije uredu :D

Iskopa li ti meni kod one ljubicaste boje nakarado japanaska ? :D
 
RE: Honda Civic ED7

Aj ba idi do neke jace radnje sa bojama i lakovima, trazi ljubacastu lepezu boja, bit ce ih bruka sigurno i skontaj onu koja ti se svidja, cak ti je i bolje tako, jer ova moja na slikama i ovako nije ista ( ljepsa je u stvarnosti :D), no ipak mozda nije bas to ta sto trazis, bolje ces sam skontat kad je ugledas :cool:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Lazes mali gade lijeni, ja bi tebi poslao.....recu te tatiiiiiiiiii :icon_cry::icon_cry::icon_cry:


:lol::cool:;)
 
RE: Honda Civic ED7

A cojeka, et men sad problem ukucat par brojeva u ovaj post :D neam bolan, drug donio jedno stotinjak boja, ja uperio prstom u onu koja mi se svidja, on otiso, smikso, ubacio u spricu, ofarbo i nakon 5-6 dana zapalio za Austriju. De ti meni sad reci kako da ti ja nabavim kod :icon_biggrin:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Rece menja da trazis fele
http://www.bhtuning.com/p-alu-felne-t-37965.html:lol:
 
Top