Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

Pa cekaj jel Sanja rece da si isao 14.9 ? Sta onda bi pa uspori 2 sekunde odjednom ????????
Ili si i ti pokusao stimat malo ili se nesto desilo pa me zanima sta ?

Sto se tice izgleda, meni se najvise svidja hauba u tim naljepnicama, kao sto si postavio sliku, a posto je pod haubom ljubicasto mozda bi felge mogle u tako nesto :)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

A jes' mi krivo, al' baš.
Nekako mi je ovaj projekat među dražima, zato što si "socijala" ćuner, krpiš se na sv strane, a radiš to sa velikom strašću i vjerovatno većinu para kršiš u auto, znaš da možeš uzeti klasu i bar malo troškova pokriti i onda dođu kalkulatori i jbg. Baš mi je krivo, ali svi nekako idu na pare, pa u tom pravcu moraš i ti da kreneš, sigurno ili ništa.;)
Puno sreće ove sezone i sad imaš malo vremena da je dotegneš i središ te sitnice.;)
 
Početnik
RE: Honda Civic ED7

trizex je napisao(la):
iskreno Erole, i ja kontam isto, fkt je lijepa ko lutkica sad, al' taj blatobran mi vise strsi nego da "stoji".....
izdajice otiso si odma drugi dan i to rano ccc

doduse i mi smo oko pola 3 krenuli taman kad su kvalifikacije zavrsene i klase krenule al jbg :D

ej i znas onu imam ja gepeku
sta imas? montaznu kucu :D:lol:

@erol znaci nista od slikova,mjenjaca i felgica,pa steta prava jbg,,,ugl ajde bice,honda je pehebena a Bgm i super ide;)
 
RE: Honda Civic ED7

@Menja: 14.92 je vrijeme bez reakcija, odnosno sa savrsenom reakcijom od 0.5s, a moje najbolje vrijeme ovog vikenda je 15.1 sa reakcijom 0.7. Ubo sam jednom i 0.53 rt, al na treningu :D

@Ogi: Ne vecinu, nego sve pare, evo Sanje, nek potvrdi, jedino dje pare jos odu su kafe, dopune i alkohol jednom u dva mjeseca, ostalo sve pojede Honda, patike mi poderane, odjeca sva ishabana :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
@Menja: 14.92 je vrijeme bez reakcija, odnosno sa savrsenom reakcijom od 0.5s, a moje najbolje vrijeme ovog vikenda je 15.1 sa reakcijom 0.7. Ubo sam jednom i 0.53 rt, al na treningu :D

@Ogi: Ne vecinu, nego sve pare, evo Sanje, nek potvrdi, jedino dje pare jos odu su kafe, dopune i alkohol jednom u dva mjeseca, ostalo sve pojede Honda, patike mi poderane, odjeca sva ishabana :D

Zaboravio si napisati kako si se prestao i šišati kako bi uštedio :lol:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

OggyBoy je napisao(la):
A jes' mi krivo, al' baš.
Nekako mi je ovaj projekat među dražima, zato što si "socijala" ćuner, krpiš se na sv strane, a radiš to sa velikom strašću i vjerovatno većinu para kršiš u auto, znaš da možeš uzeti klasu i bar malo troškova pokriti i onda dođu kalkulatori i jbg. Baš mi je krivo, ali svi nekako idu na pare, pa u tom pravcu moraš i ti da kreneš, sigurno ili ništa.;)
Puno sreće ove sezone i sad imaš malo vremena da je dotegneš i središ te sitnice.;)

U potpunosti se slazem sa tobom,istog smo misljenja u vezi projekta Erola,a to da je definitivno novac krajnji cilj svih,istina,pomalo je tuzno,al tako je..

Erole samo nastavi u ovom ritmu,jer vozilo ti je bas mjera,a pare ce svakako doci ;)
 
Početnik
RE: Honda Civic ED7

Erol duzan si mi zvaku :D :lol::lol: evo ti video jedan al kasno sam poceo snimat jbga a ima jos jedan dva al dok ih nadjem ;)
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ijQSrsj4vCs[/video]

dsc00092ai.jpg

By lija13 at 2011-05-15
dsc00115va.jpg

By lija13 at 2011-05-15
 
RE: Honda Civic ED7

Fala drugovi, fala ;)

Kad kisa prestane i odradim tu haubu i ostalo, ufatit cu se i ja aparata i komsije Saleta pa jedan shooting :cool:
 
Legend
RE: Honda Civic ED7

Lija je napisao(la):
Erol duzan si mi zvaku :D :lol::lol: evo ti video jedan al kasno sam poceo snimat jbga a ima jos jedan dva al dok ih nadjem ;)
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ijQSrsj4vCs[/video]

sto osramoti brata hondasa ovoliko :D

bravo erole, svaka cast ;););)
 
Početnik
RE: Honda Civic ED7

Jbga Erol je udario na silni 20XE u 1.3 sasiji bez icega na sebi i sa slikovima,i taj kadet je vozio 13.6 vise puta,tako da je to bas bezveze al hajd boze moj..Erol nabavit cemo ti slikove super-soft 13-14 ke za male pare i stavi taj mjenjac pa se i ti onda kurci :icon_biggrin:
 
Top