Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
@Ogi: Ne vecinu, nego sve pare, evo Sanje, nek potvrdi, jedino dje pare jos odu su kafe, dopune i alkohol jednom u dva mjeseca, ostalo sve pojede Honda, patike mi poderane, odjeca sva ishabana :D

i moraš napomenuti da si takav baksuz da uvijek jednu stvar moraš triput platit da bi dobro radilo :lol:
 
RE: Honda Civic ED7

E bas krenu da ga i ja stavim ;)

@Sanja: Da, sve ovo bi bilo puno bolje da nisam svaku pojedinacnu stvar moro po tri puta mijenjat da to sljaka kako treba, nista zato, sa sljedecim autom imam skolu :icon_biggrin:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

jel problem postaviti slike auta, i ralice da i mi obicni smrtnici koji nismo imali priliku otici u osijek da vidimo to:icon_question:
 
RE: Honda Civic ED7

Pa tu su slike, al evo sad cu ja nakupit sve koje sam skupio od sinoc sa fejsa i foruma pa okacit.
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Erole, na ovoj slici izgleda k'o auto
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Šalim se, nego meni bi bilo puno ljepše da i preko blatobrana ide kakav sticker, il i sa lipa ga skini, nekako mi se ne slažu, a ostalo je sve za 10
;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

jos da su bbs-ice i za SPEEDHUNTERS-a se ubila mada je slika koju je alen uradio prejaka,
a i honda sama od sebe
 
Legend
RE: Honda Civic ED7

uuu ova od alena je premocna,samo jos da drugi alen nije napravio ovu ruznu sjenu:icon_biggrin:
 
Početnik
RE: Honda Civic ED7

dsc00171t.jpg

By lija13 at 2011-05-15



Uploaded with ImageShack.us
 
RE: Honda Civic ED7

Bujrum! S tim da ganjaj cet il petak, moram jedan dan zapicit za Tuzlu, najvjerovatnije srijedu rano ujutru da sredim instalaciju, al valja sve cupat i komplet pregledat, znaci nema me cijeli dan.
;)
 
Top