Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

RE: Honda Civic ED7

Hehe, ma nije to, kad sam ga stavljo bio sam u teskoj besparici i kod druga smo varili auspuh i bilo je samo da se natakari, kasnije kad me neko pito zasto na desnoj strani, furo sam ovaj fazon sto Sivac gore rece :)
Inace, u planu je jednom sve fino to odradit i prebacit ga na lijevu stranu, al ne jos, nego kad budem radio full izduv pa o istom trosku i to.
Sto se tice izduva, evo trenutno dogovaram neku aftermarket 4-2-1 izduvnu, pa mozda bidne, mozda ne, naravno lova se pita, inace na ovom motoru, zamajac olaksat i izduvnu promjenit su "must do"
 
Član
RE: Honda Civic ED7

1105171491mn.jpg
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Super sad izgleda :cool: i unutrasnjost i motorni prostor sad su cool ;)

Jedino sto mi se ne svidja ovaj karbon na blatobranu :icon_rolleyes: jest ono unikatno nema niko :D al bolje oblijepi felge s njim :cool:
 
RE: Honda Civic ED7

dobra ideja za felge, jes ocam, probat cu to odradit jednom, cim skontam konacno svoje felge, iovako mi je krivo sto sam u Os isao s obicnim bijelim felama.

Za blatobran sam istog misljenje, nije lijepo, al je unikatno :icon_biggrin:
 
Početnik
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
dobra ideja za felge, jes ocam, probat cu to odradit jednom, cim skontam konacno svoje felge, iovako mi je krivo sto sam u Os isao s obicnim bijelim felama.

Za blatobran sam istog misljenje, nije lijepo, al je unikatno :icon_biggrin:

nismo ni ja ni ti puno lijepi pa smo unikatni :lol::lol: :D

a to za felge ja msm da to i nije neko rjesenje jer znam po sebi kada malo jace kocim abnormalno se zagrije disk pa i sama felga tako da mislim da nebi bilo dugotrajno,a da negovorim o prljanju,uzmi u obzir koliko je lak na felgama gladak pa se opet polijepi one prasine od kocenja jedva je kiselinom skines,a zamisli koliko bi se lijepilo na hrapavu texturu karbon folije,eh jedino sad presvuc pa prelakirat to bi iole mogllo ;)
 

IGY

Član
RE: Honda Civic ED7

savjet
felge samo lak, nista ljepiti, jer od grijanja ce se napuhati i poceti odljepljivati, nije ista temperatuzra na haubi i na felgama kad se zagriju od kocenja i sl ;)

jbg zao mi te da bacas pare
 
RE: Honda Civic ED7

Vidis, to nisam predvidio, kad Adi rece fele-karbon, samo mi se stvori slika u glavi i pomislih "cool izgleda" :D
Fala Igi, fala Sarajlic sto mislite umjesto mene :icon_biggrin:
 

IGY

Član
RE: Honda Civic ED7

nema na cemu, a ako bas zelis da se i to uraditi, meni je drug onaj lakirer sa zelenom fiestom, sebi lakirao u carbon felge i do jaja je ispalo, a jednostavno je pravo objasnim ti drugom prilikom sad sam u zurbi
 
Član
RE: Honda Civic ED7

EROLE POŠALJI MI PRIPREMU ZA STICKER BOMB, JE'O TE TELEFON ŠTO SE NE JAVIŠ I GLUMIŠ MENE, JAVI SE KAD OVO VIDIŠ, DA NE BIH KLIKAO NA X.

HAJDE MWA, HAJDE IŠŠŠ MORE :D
 
Top