Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

Hondica viđena u Osijeku i zaista super izgleda uživo. Sviđa mi se ovaj fazon koji furaš, zaista je unikatna.

Samo naprijed...;)
 
RE: Honda Civic ED7

tacno sam se obradovao kad sam vidio napokon sliku SKORO zavrsene honde,ima tu jos tog s naljepnicama haubom itd...Ali i ovako je eXtra...Svidja mi se tvoj stil koji furas,malo je takvih koji se tom posvete.Meni npr je lijepo to vidjet al nezz da bi imao zivaca to furat :lol:
Lip je ispao odlicno,samo blatobran ovaj hm... za moj ukus ne lezi na ovo sve ;)
Respect bro i samo napred :123:
 
Početnik
RE: Honda Civic ED7

Danas vidio hondu uzivo, gledao i maksimalno se nalozio da i ja kupim jednu takvu, upoznao i vlasnika, ekstra lik...jes da sam morao gurat hondu, al ajd, nejak momak, morao pomoc :D nemam sad vremena, sutra cu postavit 2 videa i par slika hondice..pozz
 
Član
RE: Honda Civic ED7

iskreno Erole, i ja kontam isto, fkt je lijepa ko lutkica sad, al' taj blatobran mi vise strsi nego da "stoji".....
 
RE: Honda Civic ED7

Ma lako je skinut foliju, neka je jos malo furat pa jednom skinut i nesto novo pocet :)

Fala svima, a ako se ko pita zasto je sve nahereno naprijed i zasto zadnji branik visi i zasto nema lajsne na vozacevim vratima, jednostavan odogovr, auto sam sklopio totalno na brzaka da stignem u petak u Os, tako da npr. branik nije uopce zasarafljen, vrata samo nakacena, nisu ustimana i kacala su od blatobran pri otvaranju tako da je i lajsna spala. Uglavnom, kad se odmorim i naspavam i rijesim neke vaznije stvari (instalacija, duga prica) sredit cu to sve ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

eeeeeee, to se trazi..napokon da je vidim sklopljenu:icon_smile:
a sto se tice brzine...sredices ti to, veoma brzo ;)
svaki detalj mi se dopada ;)
 
RE: Honda Civic ED7

nezz koliko te izaslo sve to na LIP-u sto si odradio,ali kad bi bio u prilici da odradis sve lajsne sto su sad crne u taj fazon mislim da bi bio PUN pogodak ;) moj prijedlog,tvoje auto tvoj novac i ukus hehe :123: :123:
 
RE: Honda Civic ED7

hmm, ne bih bas, to mi je malo previse :) previse i ovako, previse i zajebancije za napravit, ako hocu da ne bude duplanja.

Uglavnom, ovo sto vidis na auto me ispalo par markica, jer mi je lip napuko na jednom dijelu, tako da je ova folija bila samo za probu, jer ima i skuplja varijanta od nekih 40ak km da se odradi i bude dugotrajno, al nisam htio riskirat pucanje lipa, a samim tim i 40 km skupe folije, tako da ova je kao sto rekoh bila samo za probu, evo vec na putu do kuce danas pljusak zesci udario i jedan dio je vec otpo, al file imam, sve spremno za novo stampanje ;)
 
RE: Honda Civic ED7

jesi probao preko njih bacit neku zastitu ili ness ??? nisam strucan po tom pitanju ali da li bi se mogla neka prozirna folija preko tog prelijepit da u cijelini drzi sve stickere na broju :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

auto je prejako sad, jos kad legnu odgovarajuce felge aBd bice to jos bolje, stickerbomb 10ka samo nam postavi vece slike ralice da vidimo iz bliza, vrijeme auta odlicno, blatobran mi se svidja sto je onako uradjen sve u svemu odlicno
svaka cast:cool:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

hondas, odlicno izgleda civic..istina prednji dio treba 'dovrsiti' i to si odlicno zamislio ;)
a sto se tice race-a bitno da je tebi dusa puna i da ne kalkulises, valjda to i jest bit race-a a ne imperativ pobjede...
msm ne kontam ljude koji se s jacim autom prijave na slabiju klasu , i kakvo je zadovoljstvo u utrci sa 'nekonkurentnim' protivnikom ?
kakva je to utrka ako nije ravnopravna, i moja baba me moze dobiti i mnogo jacem autu na 402 haja....
al eto bitno da guraju oni koji to rade iz cistog gusta, valjda i ostali skontaju sta je poenta ;)
sretno
 
RE: Honda Civic ED7

@Renault: to sam i ja pitao, za tu prozirnu foliju u stampariji, rekose da nemaju,a probo sam jedan fazon koji mi je prije znao produzit rok trajanja tih jeftinih nalja, znaci predjem ih 4-5 puta bezbojnim lakom :D i jbg, meni su se na sajbi odrzale nekih mjesec dana, al onda sam otkrio ovu skupu tako da ne brinem vise o tome ;)

@Andel: Jbg druze, razumijem ja da ljudi ganjaju lovu i pobjedu, ganjam je i ja, ipak 3 milja kuna nije malo, al covjece on vozi 13, a prijavi 15, pa to je prelose. Sljedeci put ne dolazim bez kracih brzina i LC-a, ma nema sanse da vise trgam auto i dajem 50 km, a nemam nikakve sanse.

Ostali, fala ljudi jos jednom ;)
 
Top