Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

IGY

Član
RE: Honda Civic ED7

jao kako ja tu na sredini konzole vidim neki displey, klinac palac
i tebe kako pred race ono dizes konje ko u 2f2f :)
 
RE: Honda Civic ED7

:lol: haha, al fakat bi lego odlicno, dakle preko trenutacnog plejera i ovih prekidaca za grijanje, uh uh :)

Haj ba, jednog dana, stand alone fuel management system ono ovo :D
 
Legend
RE: Honda Civic ED7

svidja mi se kako si je zamislio :)
samo da znas, da sve vise googlam u potrazi za jednom slicnom :p
 
RE: Honda Civic ED7

Heh, sad se sjeti nesto dok gledam ove slike, ovo mi je dosad u roku od jedva 7 mjeseci treca tabla, treci volan, treci cajgeri, bit ce i treca sjeidsta, trece komplet vjesanje uskoro prebacujem, cetvrti hladnjak (doduse jedan je bio samo par dana) hmm... treci set guma i felgi :) Pa lakse mi je rec sta je jedino ostalo od pocetka do danas: sajba ( puknuta, znaci valja i nju mijenjat), hauba (takodje ide na proljece ona sa grbom, imam je vec) farovi,branici ( na proljece idu od crx-a) ,bocni prozori zadnji i to je to jbt :lol: al stvarno, vrata sam mijenjao, gepek,blatorbane, stopke zadnje, izduv kompletan, tepih, tapacire... I kaze , tesko nac dijelove za japance ,pih :D

@Noke: Bujrum, bit ce mi jako drago da cvaju zamijenis za ovakvu old school japanku ;) vjeruj mi potrosnja na otvorenom nije puno veca od te cvaje dizel, meni uzme jedva 6l, a moze i manje sigurno da bas stedim, gradska je vec druga prica :D tu nema ispod 10,doduse nikad nisam ni pokusao spustit, uglavnom se radi o kombinacija kruzanja i gasanja ;)
 
Legend
RE: Honda Civic ED7

hehehe ma naravno !
gledam po piku redovno, hocel izletit sta fino :)

tebi massive respect, bas dosta truda ulazes u ovo, ali poznavajuci tebe, znam da se neces zaustaviti na ovom, svidja mi se sto radis i motor, mehaniku ali i styling pomalo, unapredjujes sve elemente auta, svaka ti cast..

sretno !
 
Administrator
RE: Honda Civic ED7

brate svaka cast ;) odlicno radis ;) nema zamjerke... jos kad odradis to sto si zamislio onda ce biti perfektna... svaka cast jos jednom ;)
 
RE: Honda Civic ED7

Hvala ljudi, znace mi mnogo ove pohvale ;)

Trudim se stvarno, volim ovo auto ko dijete svoje, plako bi da ga polupam il mi ga ukradu il tako nesto : )
 
Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
Hvala ljudi, znace mi mnogo ove pohvale ;)

Trudim se stvarno, volim ovo auto ko dijete svoje, plako bi da ga polupam il mi ga ukradu il tako nesto : )

nogu slomio :D

nemoj slutiti :cool:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

sub3r je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Hvala ljudi, znace mi mnogo ove pohvale ;)

Trudim se stvarno, volim ovo auto ko dijete svoje, plako bi da ga polupam il mi ga ukradu il tako nesto : )

nogu slomio :D

nemoj slutiti :cool:

heheheh i ja htjedoh reci, suti ne pehiraj :lol:

nek je sa srecom i da se navozas u njoj... ;)
 
Top