Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
RE: Civic Coupe

ako se bude moralo skidat, ja cu skinut sve folije, ili nijednu! :)

te felge se meni bas i ne svidjaju, tj nisu mi za skode, ali ti kako volis, tebi ako se svidjaju, ti stavi, ja samo kazem svoje misljenje :) ja bi na skodu stavio one sto A8 audi ima, takve neke ili mozda BBS 18'' :) dolazim u Brcko za vikend, pa se cujemo da se vidimo brato, malo da sjednemo :)

G2_1.6B je napisao(la):
U zadnje mi se vrijeme bas svidjaju ove Hondice...iako mi je VW bio jedina ljubav(i sad je) al nece jos dugo koliko vidim! :D Dobra Honda ;)

Nego ja sam ti ovako auto vozio piihhh ima 5 godina.......







na NFS-u :lol:

hahahhaahahahaha :lol: moja je ljepsa od onih u NFS-u :D
i ja sam volio vw nekad, ali jednom kad zadjes u japanske vode, da ne kazem samo hondine, jer svi skoro japanci su jednako dobri, ali honda je honda, posebna, vidices o cemu mi svi pricamo :icon_smile:
 
Član
RE: Civic Coupe

Kad dodjes u BC javi mi da malo pošjedimo:lol:
Ima puno lijepih felgi nisu samo ove u opciji al nesto su mi zapale za oko al sve zavisi kako izgleda na autu kad se postavi.. Izabracu vise njih pa cemo vidjeti sta ce da bidne al ne zuri mi se ruzno je jos vrjeme
 
RE: Civic Coupe

Ovo je od d16z6 usisna?

Ganjaj sad z6 glavu, obd2 na ob1 konverziju kao sto si vec i naso :) ecu ne znam dal pm6 il onaj p28 koji si vec trazio i to je to, imat ces vtec i boli te k :D
nzm kakvi su klipovi u tom motoru, ako su ravni il uvuceni mozes ganjat njuskaste pm7 iz ovog mog d16a8, no o tom po tom dalje :)
 
Član
RE: Civic Coupe// ofarbana grana :)









jeste Erole, od z6 usisna, jos i glavu i mjenjac da nadjem od z6 i super :)
 
RE: Civic Coupe

Vala po meni nisi trebo farbat izduvnu u ovu wanna be sjajnu boju :) al dobro, ako se tebi svidja, onda je opravdano :D
 
Član
RE: Civic Coupe

ona boja bila stara ili sta li, pa se pocela ljutstit! nisam imao izbora, ali kad ofarbam deklo u neku blesavu boju, tipa ljubicanstvene ili slicno, ima da se uklopi :)
 
Član
RE: Civic Coupe

Kupljeni krovni nosaci, trenutno farbam metalne detalje na njima u zlatno, da bi se uklopilo sa felnama :) razmisljam i o ruzici mjenjaca zlatnoj :icon_smile:

slike vjerovatno tokom sutrasnjeg dana...

i da, kupljen komp p28 i ceka se da stigne konektor sa e-baya pa da se to pakuje i da se olaksa zamajac...

;)
 
RE: Civic Coupe

Haha, moj cojek, znao sam ba neces moc dugo vozit nako slabasan autic, bilo je za ocekivat nakon sto si iz crx-a izaso jbg :)

Rucica mjenjaca u zlatnu...? idk, meni je to vec điđanje :D
 
Član
RE: Civic Coupe

erol_brcak je napisao(la):
Ovo je od d16z6 usisna?

Ganjaj sad z6 glavu, obd2 na ob1 konverziju kao sto si vec i naso :) ecu ne znam dal pm6 il onaj p28 koji si vec trazio i to je to, imat ces vtec i boli te k :D
nzm kakvi su klipovi u tom motoru, ako su ravni il uvuceni mozes ganjat njuskaste pm7 iz ovog mog d16a8, no o tom po tom dalje :)

Koji ti k...? :icon_biggrin: Pricaj da t ei ostali mogu razumit hebem t ekomplicirana :lol:
 
Član
RE: Civic Coupe

hahahah z6 je oznaka motora, d16z6 :), inace vtec glava, a mjenjac je extremno kratak, zato ga i zelim :) a za ecu je pogrijesio, nije pm6 nego p06, ali ja sam kupio vec p28 :) a konetkor ce da stigne, konektor mi sluzi da skopcam komp, jer to nije fabriski od mog motora, nego od EG-a, cini mi se... :)
 
Član
RE: Civic Coupe

SašaCRX je napisao(la):
hahahah z6 je oznaka motora, d16z6 :), inace vtec glava, a mjenjac je extremno kratak, zato ga i zelim :) a za ecu je pogrijesio, nije pm6 nego p06, ali ja sam kupio vec p28 :) a konetkor ce da stigne, konektor mi sluzi da skopcam komp, jer to nije fabriski od mog motora, nego od EG-a, cini mi se... :)

Prevedi u konjske snage ? :)
 
Član
RE: Civic Coupe

SašaCRX je napisao(la):
hahahah z6 je oznaka motora, d16z6 :), inace vtec glava, a mjenjac je extremno kratak, zato ga i zelim :) a za ecu je pogrijesio, nije pm6 nego p06, ali ja sam kupio vec p28 :) a konetkor ce da stigne, konektor mi sluzi da skopcam komp, jer to nije fabriski od mog motora, nego od EG-a, cini mi se... :)

Koliko te izasao p28 a koliko ti traze za harness?... trebat ce uskoro i meni..
 
Član
RE: Civic Coupe

@ Dellas, i ja sam tako razmisljao, cifra uopste nije toliko bitna, koliko sklop toga svega...recimo da sa usisom i izduvom komplet sam dobio nekih, ajde reci 18-tak konja, i skinuo katalizator, a sve kad se odradi, bice ukupno 25. ali je vec ogromna razliku kako auto ide... :)

@Aditas, p28 65e, a hernes 45e. komp nasao u Bg-u, a hernes preko e-bay.
 
Top