Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

coupe je tata za ove matore :D objasnjava neke stvari recimo tvom 1.4 karburatoru :D

Hvala svma, otvaracu posebnu temu mozda kad se bude uradilo nesto ozbiljno :icon_biggrin:
 
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

pih, sto nisi tako prico dok je bila The Brija :D svi, al bas svi me sad prozivaju kad sam bez engina, koji ste vi papci :lol:

nego ba, nemoj molim te samo u bijelu da farbas ovog, aj pliz, moze dogovor, uzmi bilo koju boju, ostavi mi samo bijelu :D
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

erol_brcak je napisao(la):
pih, sto nisi tako prico dok je bila The Brija :D svi, al bas svi me sad prozivaju kad sam bez engina, koji ste vi papci :lol:

nego ba, nemoj molim te samo u bijelu da farbas ovog, aj pliz, moze dogovor, uzmi bilo koju boju, ostavi mi samo bijelu :D

Stas' kad joj najbolje stoji, i ja sam u razmisljanju da svoju tak ookrecim nekada:lol:
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

cestitam kolega! gledajuci dosad tvoje aute... ne sumnjam da ce i ovaj biti vrh. samo naprijed!;)
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

mogu samo da zamislim na sta ce ispast ova honda, samo naprijed sasa,jedva cekam otvaranje projekta
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

e sad cu namjerno u bijelu :D haha salim se, naci cu vec neku boju, jbg nisi ni ti prozivao dok ja nisam kupio ovog drugog civica, zato ti sad auto ne ide :D

Hvala svima, nadam se da cu ostvariti cilj, drugar je nasao negdje i manual kako se pravi rol bar, tj gdje se vezu sipke, sastavljaju, vare, kuda prolaze, bas za svaki auto, i naravno ima za civica, tako da bi rol bar trebao biti profi :icon_biggrin:
 
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

ajde drago mi je konacno da i ja od nekog mogu kopirat neke stvari :D kao npr. taj rol bar, ako Mita napravi da valja nek racuna i mene onda kasnije :cool:
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

aaaa cuj da valja, pa sinovac to se pravi profi, ne samo tek tako, ima sve u milimetar gdje se vari, odakle dokle itd :) danas smo stavili veca kociona kljesta, nove diskove vece, plocice, kuglu jednu, obe opruge, manzetne na letvi volana, crijeva od kocionih kljesta, ali to kasnije sve kad budem pravio temu, imaju slike :) amorti, sileni odlicni. sutra ostalo ulje da se zamjeni, rucica mjenjaca, koja je btw short:D da se ne naviknem na dugacko, pa udjem u coupea i sjebem se :icon_biggrin: provozao ga veceras, ladja, ne znam sta bih rekao, udobnijoj hondi nisam se vozio, pu pu ne ureklo se :D
 
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

haha, ja bi tebi preporucio fino da prodas kupejku i svu lovu u 4gen, nema bolje generacije Civica, tvrdim :D

nego, jesi zainteresovan za zute opruge za nju, bio bi red da je malo spustis :) cijena, prava sitnica, za tebe 90 km :cool:

i e, jel dolazis s njom sutra? Pricao sam sa onim mojim limarom, al o tome na pm ;)
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

Biće prejak Civic, s razlogom se Erol zabrinuo :D Samo Bože zdravlja...

Što bi mi kanteraši rekli HF & GL :D
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

erol_brcak je napisao(la):
haha, ja bi tebi preporucio fino da prodas kupejku i svu lovu u 4gen, nema bolje generacije Civica, tvrdim :D

nego, jesi zainteresovan za zute opruge za nju, bio bi red da je malo spustis :) cijena, prava sitnica, za tebe 90 km :cool:

i e, jel dolazis s njom sutra? Pricao sam sa onim mojim limarom, al o tome na pm ;)

Nista se ne spusta jos, prvo smo uradili trap, kao sto napisah, opruge smo prednje zamjenili sinoc, stock je vjesanje i sve, sad skupljam pare za limariju, to je sledece, i rol bar, panorama krov :D pa tek poslije toga ide hella, ozbiljno spustanje :D

Ne dolazim sa njom, dolazim sa opelom sa sestrom, coupe u garazi, a 4.gen ispred zgrade, nismo jos zavrsili svu papirologiju, jer mi je jedno auto na BiH table, drugo BG :D pa i nije bas jednostavno, ali sredjeno je, samo se ceka ovjera dokumenata.

@Schumi: bice, ja se nadam, imam neke crazy ideje, da bude bolestina od autica :D
 
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

haha :D ae ae vidjet cemo, dogovorit cemo se sve ko ce sta pokupit, necemo valjda dva identicna auta da imamo, ovaj grad je premal za obojicu :D :lol:
 
Top