Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

nisu lose ba, nego kad je Margetic skido malo je sjebo onaj zastitniu rub gume, pa sad, ma moze se vozit ba, to je bitno, sminka povrh svega :D
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

EVO NEKIH NOVOSTI...PREDPLATIO SAM SE NA KORISTENJE GARAZE U KRAJU GDJE ZIVIM U BEOGRADU. TU SE ODMARA COUPE, I UGRADIO SAM JEDAN DZOJSTIK ZA UPRAVLJANJE CD-PLAYEROM, ALI ZABORAVIH DA SLIKAM :D



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


IIIIIIIIIIIIIIIII KUPIO SAM CIVICA 89 GODISTE, 1.3, SAD CE I SLIKE I CILJ PROJEKTA :D



I OVAKO, CRVENI CIVIC JE 1989 GODISTE, NEKI DEDA GA JE VOZIO ZADNJIH 14 GODINA, PRESLA OKO 200.000, MOTOR 1.3 U ODLICNOM STANJU, LIMARIJA S VANA LOSA, ALI POD JE ODLICAN, KOSEVI I VEZNI LIM ODLICNI, NIKAD NIJE UDARAN, TRAPOVI ODLICNI, SVE JE STOCK, CILJ PROJEKTA JE DA PRVENSTVENO DA ZAMJENIM PLOCICE, OBRADIM DISKOVE, ZAMJENIM ULJE I FILTER, LIJEVI KRAJ SPONE I TO JE TO, DA SE VOZIKAM PO BEOGRADU BEZ BRIGE, ONDA PREKO ZIME CE SE RADITI LIMARIJA I FARBANJE KOMPLET, A POSLIJE ZIME IDE OSTVARIVANJE CILJA PROJEKTA, KOJI JE HELLAFLUSH STYLE :D DA BUDE NA MILIMETAR OD CESTE, NEGATIVAN NAGIB NA SVIM TOCKOVIMA, NEKE BOLESNE FELNE, ROL BAR KAVEZ UNUTRA, I MISLIM DA CE IZGLEDATI BOLESNO :D TEMU NECU NOVU DA OTVARAM JER RADOVI JOS NECE POCETI



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


I TO BI TREBALO DA IZGLEDA MALO NIZE OD OVOGA I SA PICK ROL BAR KAVEZOM UNUTRA :D I NARAVNO NIZE OD OVOGA



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

prvo, cestitam za garazu...red je bio ;)

drugo, cestitam na novoj masini, veoma lijep civic....jedva cekam da pocnu radovi :cool::cool::cool:
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

Hvala Puki, imaces i ti posla, ali poslije zime :) Ima li sta od onoga?:icon_confused:
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

ma nemoj, coupe mi ne valja? :D salim se, svidjela mi se, izletila jbg pazario, bice to zanimljiv projekat :icon_biggrin:
 
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

Coupe je jedno veliko K spram ove motorke :D

Nego, ako bude niza od ove eto ja ti javno obecavam jedan sexy car wash od mene :lol:
 
Administrator
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

ako ti bude trebalo dijelova ima kod erola ispred garaze:lol::lol: motor ne trazi:lol::lol:

nek je sa srecom i sretno sa projektom;)
 
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

:lol: maaars, a ima dijelova stvarno, u garazi, van garaze, u supi, u mutvaku, u kuci, pod krevetom, pored TV-a, iza peci :icon_biggrin:
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

Sretno u projektu,unutrasnjost izgleda ocuvano koliko se moze vidjeti na slikama.Bice to zanimljiv projekat. ;)
 
Top