Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

OmO

Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

Toooo, nek si slikao :icon_biggrin: EXTRAA, jos samo da slikas u mraku sa upaljenim maglenkama :cool::cool:
 
Legend
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

joj joj jooojjj..............svaka cast , nema ovakvih kod nas na daleko ;)
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

maglenke su vrh, opet ponavljam :icon_biggrin: slikacu veceras kako to izgleda u mraku, bas bas je zuto... elem, kad se recimo mjenja sijalica, ne skida se branik, nego su takvi nosaci da samo i okrenem napolje i zamjenim, sto je vrlo prakticno...maglneke imaju i stelovanje visine i strana, tako da je i to veliki plus :D
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

Hvala svima :cool: meni najprivlacniji zvuk :D moracu snimiti jednom da podjelim zvuk sa vama :icon_biggrin:
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

joj kako su legle braco draga, odlicno svegami, isplatilo se cekati slike, oduzio si bio, ali bitno je da je to rijeseno sad
jos nam snimi kako sijaju u mraku:cool::cool:
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

slikacu, slikacu, i ja sam prezadovoljan...

sledece u planu:
-uskoro poliranje kvalitetno komplet auto
-u razmatranju skidanje ITR spojlera i umjesto njega samo rep onaj na gepeku mali...

do sledeceg ljeta:
-turbo kit, sve komplet sa kovanim klipovima i klipnjacama, da izadje na oko 350ks
-swap kocionog sistema sa VTi-ja

:D
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

auuuu planova, svaka cast, ako to sve uspijes odradit ima da letis brate:cool::cool:
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

jedino sto mi fali i u ovom trenutku su finanskijska sredstva za to :D tako da, ako bude para, bice i ovoga sto sam nabrojao :cool:
 

OmO

Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

Para uvijek treba :icon_biggrin:, a planovi su :cool: da imas para da odjednom zavrsis auto ne bi bilo toliko zanimljivo ...
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

jbg, treba mi oko 1200evra, pa kad to nakupim na kamaru, idu radovi :icon_biggrin: kontam da uzmem turbinu od nekog volva ili neku ovde dobru, a ne e-bay turbinu, a ostalo ic, cijevi itd itd, to sve moze sa e-baya, nema tu sta da bude nekvalitetno...
 
Top