Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

OmO

Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

Nisam ni mislio da bude ne kvalitetno, znam da ces uraditi kvalitetno to se vidi i do sada, vec mislim na to kako je zanimljivije kada skupljas pare za auta! Npr.. kao sto ja radim imam 17god.. a vec skupljam za svoje hondice :D vec sam uzeo jap style i kad sam ga kupio sturio sam se...:smajli12:
 
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

e kad se furamo, ja svoje platio 800, a bacio do sad na njega oko 6500 :D ima u toj cifri i bruka bukvalno bacenih para, al sta je tu je, na greskama se uci, na sljedecoj Hondi idemo pametnije s parama :cool:
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

jbg, mene moja do sada kostala 12000+, imam negdje zabiljezeno sve troskove do z6 glava i poslije toga nista nisam pisao, ali cigra prelazi pomenutu sumu definitivno :D pa se ti moj Sasa zapitaj gdje su pare nestale :D hahahah
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

mislim da ja ne znam da slikam :D meni je 10 puta ljepsi uzivo, pogotovo iz daljine :D
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

SašaCRX je napisao(la):
mislim da ja ne znam da slikam :D meni je 10 puta ljepsi uzivo, pogotovo iz daljine :D

Slazem se, auto izgleda mnogo mocnije nego na slikama:cool: Daj to Erolu da slika kako treba:icon_biggrin:
 
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

ajde kad dodjes konacno odemo negdje nafotkat se, necu ti naplatit, a ima tu posla biliv mi, al mi dugujes krug u turbaku buducem abd :D :cool:
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

pa naravno, jos ti donosim onaj smirgl sto tu nema :D nacekaces se turbaka i voznje, ihaha :D

kao sto sam obecao, slika kako maglenke svijetle po noci, malo je ovde manje izrazeno, ali nema veze, bitno da je zuto :D slike su sa nekog malog skupa od prosle sedmice... :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

premocan auto svegami, jesu maglenke dobre, jel ono ti gore sjedis na autu:icon_eek:
dje's se uzvero sejtane:D
 
Top