Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

ne klepaju me ovde u bg, za sad :D
Hvala svima, bice to bolje, ocekujem bregastu iz Kanade, stage (izmedju 1 i 2) i stop svjetkla iz USA,


Uploaded with ImageShack.us

a origigi maglenke cekaju ugradnju ove sedmice, posto sam kratak sa vremenom :icon_biggrin:
 
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

Oj konacno ove stopke, iskreno se radujem s tobom, jer ni oem ni one zatamljene nisu win

sto se tice brege, aj mi na pm javi ukupnu cijenu sa postarinom, ozbiljno razmisljam da i ja kupim z6 :cool:
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

erol_brcak je napisao(la):
Oj konacno ove stopke, iskreno se radujem s tobom, jer ni oem ni one zatamljene nisu win

sto se tice brege, aj mi na pm javi ukupnu cijenu sa postarinom, ozbiljno razmisljam da i ja kupim z6 :cool:

jos nista nije sigurno, ali oko 100e da me izadje sve...jbg izletila taman po ok cijeni, a ne moram mjenjati oprugice ventila za ovu, a za stage 2 bih morao... Mare neki dan uzme za 60e stage 2 iz USA, izletila :D

Kaca, Hvala:icon_biggrin:
 
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

A znaci nije "sofort kaufen" :D nego je izletila. Uglkavnom ako naleti gdje z6 sa papirima, vici ;)
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

Jesi li možda bio neku noć na OMV ovdje pored Audi/BMW/MINI salona?
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

Jesam vjerovatno, zivim u blizini, gore iznad OMVa, pa vjerovatno sam ja, nema u Bg ni jedan crni kupe kao moj, samo jedan sivi, tako da tesko je omasiti :D
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

Pa da, inače sam iz Tuzle, a to je bio auto od Peđe, i kontam rekoh vidi potpuno isti :lol:
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

od Pedje sam i uzeo, samo sto je sada skroz drugaciji, ovisan sam o ulaganju u auto :icon_biggrin:
 
Top