Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
RE: Civic Coupe

ista hondica se voza po travniku sa istim felgama, ako se nevaram to su one felge sto su kod trizex-a bile, odlicna honda kolega ;)
 
Član
RE: Civic Coupe

lijep je civic nea šta, jutros oko 7 si mi prozujao kraj kuće, jesi razmišljao neke obrve staviti na farove? inače nisam nikako ljubitelj tih obrva al civic ima velike farove i dobro mu stoje :)
 
Član
RE: Civic Coupe

-sanja- je napisao(la):
lijep je civic nea šta, jutros oko 7 si mi prozujao kraj kuće, jesi razmišljao neke obrve staviti na farove? inače nisam nikako ljubitelj tih obrva al civic ima velike farove i dobro mu stoje :)

Jesam, jutros isao za BG, ali sam se trudio da se nista ne cuje :D stavio sam bio obrve, nije to to jednostavno, nije JDM :D
 
RE: Civic Coupe

ne bi bilo lose tim farovima odradit sjenila u crno...naravno dijelovi sjenila koji kao crni ne smetaju normalnoj refleksiji svjetla ;)

bas je cool autic,volim ova japanska vozila i JDM fazon...Sljedece auto u planu za uzet mi je honda.
Naravno civic ;)
 
RE: Civic Coupe

Haha, et neku noc opet ne vidje kako ide, ono ispucavanje prvom mi nista nije reklo, jebo te prica o meni i mojim sranjima, ja siso po blatnjare i da vidim kako vtec kicked in :D
 
Član
RE: Civic Coupe

:icon_eek::icon_eek::icon_eek:

svaka cast za fotku.....

naravno felgice su prica za sebe :)))
 
Top