Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
RE: Civic Coupe

meni su bolje ove 'smoked' od ovih oridjinal :cool:

p.s. kriva ti tablica, nezz jesi primjetio ? :D
 
Član
RE: Civic Coupe

AnDel je napisao(la):
meni su bolje ove 'smoked' od ovih oridjinal :cool:

p.s. kriva ti tablica, nezz jesi primjetio ? :D

ok, postavio sam sliku da vidim misljenja :icon_smile:

Namjerno, ne znam da li se vidi JDM flag, naljepnica, posto sam iz daljine slikao, znaci iz fazona je kriva, ne slucajno :D
 
Član
RE: Civic Coupe

Jesi li mozda razmisljao da ofarbas rikverc svijetlo u crveno?
Mislim da bi puno bolje izgledalo ;)
 
Član
RE: Civic Coupe

Anes_mo je napisao(la):
Jesi li mozda razmisljao da ofarbas rikverc svijetlo u crveno?
Mislim da bi puno bolje izgledalo ;)

bilo je ofarbanom, ali jako lose, tako da je vise bilo roze nego crveno, pa sam skinuo boju, ovako mi je fabrika, mozda samo jos ispoliram ili lakiram... imam i ove gore sto su na slikama, pa sam stavio ove da vi uporedite i ocjenite, ja ne znam koje da ostavim :icon_smile:
 
Član
RE: Civic Coupe

dellas je napisao(la):
Meni su bolje crne, video sam uzivo i extra su ;)

ja ne mogu da se odlucim...ali uzimam u obzir da po danu, kod crnih uopste ne vidi pozicija i zmigavci :icon_sad:

a gdje si to vidio uzivo? :icon_smile:
 
Član
RE: Civic Coupe

Pa onda na Banjici jednom, po danu i videlo se ok, mozda jer nije bilo jako sunce :) Inace ne volim te "namunjene" stopke ali ove kod tebe leze savrseno...
 
RE: Civic Coupe

Ja neam pojma, volim oem, ove tvoje su mi previse crne, skoro pa se i ne vide, a ove oem opet nidje veze, bezze su, ma ja ipak kontam da trebas malo ustedit pa narucit sa ebay-a od redizajna stope i zavrsit jednom za svagda sa njima ;)
 
Legend
RE: Civic Coupe

ja sam za fabriku,ali samo ako ce se farbati rikverc svjetlo u crveno,ako nece,onda glas za crne:icon_biggrin:
 
Član
RE: Civic Coupe

Vozilica za 10! Ja sam htjeo ovu Hondu kupiti dvoumio se izmedju nje i korada i eto korado bio sudjen!
Auto je vrh!;)
Meni su crvene bolje!
 
BHT Ovisnik
RE: Civic Coupe

tamnije su i meni bolje:cool:
fora fazon s tablicom,al mi ispravi ti nju:D
 
Top