Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
RE: Civic Coupe

Lijepo i dosta neobično auto na našim cestama,sigurno mamiš poglede..

A sa ostalima se ne slažem po pitanju motora, nije 1.1. pa da se hvataš za glavu, 77kw sasvim dovoljno za ponekad se potegnuti a nije veliki potrošač..
 
Član
RE: Civic Coupe

pravo fina, rijetko auto ;) a gdje su ti table :D
eto odmah je i lagano zatamni

a koje su ovo dimenzije gume, nesto djeluje pomesnato :icon_question:
 
Član
RE: Civic Coupe

ja sam se zaljubila i prije nego si je kupio :)
jedino ove štopke bi bile bolje oem i to je to

i mislim da je tvoj komšija rekao da bi ove felge savršeno izgledale na curinom autu pa ako ih budeš prodavao, javi mu se :D
 

EJ2

Član
RE: Civic Coupe

ooooooooooo brateeeeeeeeeeee po kolima :D veri najs! daj jos slika.. stvar ukusa ali i ja bih stopke druge. da je para pa da se stave one od fejslifta, crveno-bijele...

aa kod mene je katalizator vec nasao mjesto gdje mu je bog odredio, ispod auta :D

i skrati mijenjac, i ja sam skinuo cent, ali cu jos... ne vozimo traktore :D
 

LSD

Član
RE: Civic Coupe

ne znam kad si je kupio al prije 7-10 dana je bila u LK...si bio ti ili bivsi vlasnik???
u svakom slucaju auto je san snova....vidjao ga cesto po tuzli
 
Član
RE: Civic Coupe

LSD je napisao(la):
ne znam kad si je kupio al prije 7-10 dana je bila u LK...si bio ti ili bivsi vlasnik???
u svakom slucaju auto je san snova....vidjao ga cesto po tuzli

U Lukavici bila prije 10 dana? nemoguce :icon_smile:

EJ2 je napisao(la):
ooooooooooo brateeeeeeeeeeee po kolima :D veri najs! daj jos slika.. stvar ukusa ali i ja bih stopke druge. da je para pa da se stave one od fejslifta, crveno-bijele...

aa kod mene je katalizator vec nasao mjesto gdje mu je bog odredio, ispod auta :D

i skrati mijenjac, i ja sam skinuo cent, ali cu jos... ne vozimo traktore :D

skraticu i ja rucicu, polako :) ;)

-sanja- je napisao(la):
ja sam se zaljubila i prije nego si je kupio :)
jedino ove štopke bi bile bolje oem i to je to

i mislim da je tvoj komšija rekao da bi ove felge savršeno izgledale na curinom autu pa ako ih budeš prodavao, javi mu se :D

haha, stopke bi bile bolje da rade maglenke zadnje, 100 puta bolje :icon_smile: evo ti felge i gume nove, al' za 1200 KM :lol:
 
Član
RE: Civic Coupe

extra honda nema sta!ja nikako moju da prezalim,ona ti udje u krv! Samo sredjuj kako si planirao i super. Srecno;)
 
Član
RE: Civic Coupe

ofarbani ramovi farova u mat crno, izgleda super, bice slike kad prebacim sa telefona ;)
promjenjene gumice ventila, stavljenje NOK, :) kazu da su najbolje :cool:
stavljen zimski set guma na celicnim felnama :D
imam originalne obrvice za njega, (ako kome trebaju) super izgledaju, ali ih nisam jos postavio...

trazim sjedista neka, polukadice, kadice, da su odobne, mogu i neke u losem stanju, sredio bih ih ja :)

u planu mjenjanje unutrasnjeg osvjetljenja (cajgeri, sat, tipke ventilacije, svjetlo na nebu) i iznad zadnje tablice, naravno LED :icon_smile:
 
Legend
RE: Civic Coupe

ova hondica je moj djecacki san, sjecam se jos kad je coolman vozio po sarajevu, pa je onda bila stalno u tz vidio sam je nekoliko puta tamo, i onda sam je vidio na piku nekoliko dana i tada si je vjerovatno uzeo ti..

nek je sa srecom, dobro je cuvaj nema ih puno i bih, nazalost..
 
Član
RE: Civic Coupe

evo i slike zimskog setupa i farova sa ofarbanim ramovima :)

ova felna ako kome treba, meni su prevelike, 17'', KOSEI, 330e :icon_smile:










 
Član
RE: Civic Coupe

ArminM je napisao(la):
kolko mi je ovo drago auto to je cudo jedno,svaka cast,fino ti to odrzavas;);)

hehe, i meni je, sve mi vise prirasta srcu :icon_smile:




ova felna ako kome treba, meni su prevelike, 17'', KOSEI, 330e Icon_smile
 
Top