Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
RE: Civic Coupe

joj kako je prelijepaaaaaaaa..... svaka čast... čuvaj je sad ( a vidim poprilično je očuvana ) i daj nam još slika :D malo interier malo kraj nekog drugog auta i tako supeeeeeeeer je uglavnom...
 
Legend
RE: Civic Coupe

honda je odlicna,znam da ju je lik mazio i pazio,nisam ga nikad vidio da gasa,tako da nisi pogrijesio sto si je uzeo...
 
RE: Civic Coupe

joj, kako mi se ovaj model svidja. ako sebi budem kad hondu kupovao, ovu cu kupiti :)
nek je sa srecom, da te sluzi ;) bila je jedno od mocnijih auta u tuzli
 
Član
RE: Civic Coupe

U Tuzli je nisam ja vozio, nego momak od kojeg sam kupio, Predrag.
a bice slike, polako, nemam ja vremena toliko da se zajebavam s tim :lol: a i vrijeme je jebitacno :icon_smile:
 
Član
RE: Civic Coupe

e ovo je prelijep model...ove OZice stoje odlicno ako se ne varam...
jedno od meni najljepsih autica za omladince :)..jako rijetko..
nek te dobro sluzi..
 
RE: Civic Coupe

Hajde bolan jedan dan dok nisu kise skroz pocele da je isfotkamo, dopizdilo mi je fotkanje, al nju bi bas volio opalit :)
 
Član
RE: Civic Coupe

Viiiiiidiiiiiii Pedjine Honde, kod tebe je zavrsila dakle :) bas mi je neki dan pricao u kakvu je kombinaciju otisla, oplakao sam od smijeha kad je rekao da je prodao za prozore hahahaha

Nek' ti je sa srecom, namirio si se na auto itekako, pazio ju je bolje nego sebe :p
 
Član
RE: Civic Coupe

prelijepa je honda,svaka cast druze,samo fali jos slika,nesto si se stisno,daj jos koju:cool:
 
Član
RE: Civic Coupe

Prelijepa... i nek je sretno... samo vrati crvene stopke, ako ih igdje nadjes.. mislim da bi joj punooo bolje stajale...
Steta samo sto motor nije jaci... da ide u prilog izgledu auta..:)
Daj koju sliku unutrasnjosti....
 
Top