Golf V

Golf V

Član
hvala ti druze, ice i retr u boju auta na proljece kad auto bude na poliranju i montiranju pragova
 
Član
Evo lipaaaaa!!!! UBICAAAAAAAAA!!!! JEbo vas tito i postavljanje slika koji ste ***** ovo uradili? ........
d2c74f0af2cd2a77154a4a5d3636c4e4.jpg

0d2a5bbfd0676a0d77c427dc493a608b.jpg

335d5c7ff9b0c7eb1000d6e6f35ffbd2.jpg

Evo slika
 
Član
RE: Golf V-UPDEJT

predobro ti je ovo ispalo,stvarno extra,sto marex kaze sad samo retrovizori odudaraju,bilo bi ljepse da su u boji auta;)
 
Član
RE: Golf V-UPDEJT

def. sam izgubljen sa ovim slikama ...... retrovizori su najmanji problem, to je 30 KM i dan posla, samo sto ja nemam vremena za to, kraj 2 mjeseca kad se zavrse ispiti ostavicu vjerovatno...
 
Član
RE: Golf V-UPDEJT

odlično mu je sjeo lip! :cool: to je detalj koji je nedostajao, da upotpuni cjelinu.
nekako mi je samo sa maskom bez znaka, kao jedinim detaljem koji ga naprijed razlikuje od stock-a, bio "nedorečen", ali ova nova kombinacija lip + farovi je sjajna :D
 
Član
RE: Golf V-UPDEJT

sve ovo zahvaljujuci tebi druze, hvala jos jednom, pozz i cujemo se u srijedu ide i omar tamnit auto pa cemo se nac da poslikamo auta
 
RE: Golf V-UPDEJT

joj postera..ma sta poster, jumbo plakat :D

lijepo sjeo, samo neka nisi gti look branik uradio..to svi furaju..ovako sa ovim lipom dobro izgleda pravo ;)
 
Član
RE: Golf V-UPDEJT

na to sam i isao, da bude unikatan :) jos idu pragovi, crni krov-folia, i na ljeto led stopke garant
 
Član
RE: Golf V-UPDEJT

Sjelo mu ko budali šamar :cool:

Gdje si uzeo ovaj lip? Jel odnekle naručivao ili od onoga momka što pravi? Para...??

Ja neću sebi ovakav i ako je ovaj fakat fin...kontam uzeti onaj ''dublji''...kad je bal nek se i princeza kara...ha ja :D
 
Član
RE: Golf V-UPDEJT

LExilium tebe ocekujemo u srijedu navece bit ce mozda petice meet, zvacu jos par jarana, pa tamo cemo dalje raspravljat...
 
Top