Golf V

Golf V

Član
RE: Golf V-UPDEJT

joj buraz prosli vikend si proletio pored mene,siguran sam da si to bio ti,nedjelja,nekad oko 13 sati,na dijelu prije skretanja u lasvu,onaj dio gdje se brze vozi,,kako si samo proletio,uhh,,,ako si bio ti,a smijem se kladit da jesi mogu ti reci da i u onoj brzini petica izgleda samo tako,prelijepa;)
 
Član
RE: Golf V-UPDEJT

aha to sam bio ja, hehehehhe j*g pojacam muziku pa malo da ga raspusem :) hvala drug.. a evo cekam kraj 2 mjes da malo otopli da stavljam pragove i retrovizore da odradim, bice ona na proljece mnogo ljepsa, fali glavni dio-felge :D
 
Super Moderator
RE: Golf V-UPDEJT

fino fino samo te retrovizore rijesi i moj prijedlog je od GTI US verzije zadnju karambolku i oni ispusni sistemi :D
 
Član
RE: Golf V-UPDEJT

Astra je napisao(la):
aha to sam bio ja, hehehehhe j*g pojacam muziku pa malo da ga raspusem :) hvala drug.. a evo cekam kraj 2 mjes da malo otopli da stavljam pragove i retrovizore da odradim, bice ona na proljece mnogo ljepsa, fali glavni dio-felge :D

eto bio sam siguran da si to bio ti,,i cijelu sedmicu sam pratio po forumu da vidim dal ces se pojavit s nekom novom slicicom da te upitam da li si ti bio,,stvarno prelijepa je petica,ides bas u onom pravcu kako i treba da izgleda auto,extra bogami,nemam zamjerki,samo tako nastavi,,slijedecci put ti blicam kad naidjes:)
 
Član
RE: Golf V-UPDEJT

moze druze ili se najavi sljedeci put kad si u ze ima nas ovdje s foruma da se nadjemo upoznamo, taman da vidis i auto uzivo, druga je prica ovako preko slika, vidio si i sam... pozz
 
Član
RE: Golf V-UPDEJT

vjeruj da sam isto ovo htio da odradim :D ali vidjet cu to jos, mada bi sjelo premocno :)
 
Član
RE: Golf V-UPDEJT

za 15 dana narucujem votex individual pragove, to su orginalni pragovi koji dolaze u setu sa lipom, tako da ce se odlicno uklopit, 7 dana dok dodje, par dana dok se ofarba, idem na ugradnju krajem mjeseca, bice i retrovizori u boji auta,i onda se samo cekaju felge sredinom 3 da vratim :)
20100201-kufbwpx1pcjn2rbf3w3wqwhb1m.jpg
 
Član
RE: Golf V-UPDEJT

svaka čast za pragove...rijetko tko ih uzima jer su skupi ali dugorocno gledano, ispalti se
 
Top