Golf V

Golf V

Član
Evo jedna s danasnjeg puta, j*ote mecava :D
picturete.jpg

I dolazak u garazu :D
picture002sh.jpg
 

JD.

Član
dobra felga na tom crnom autu pored :lol::lol:

dobro ovo kad ti smrznu tablice, onda gas preko senzora za kamere :cool:
 
Član
Haha jelde dobar taj crni auto poslacu ti nekad slike da vidis :d vjeruj da sam htio da isprobam ali nisam imao dovoljno hrabrosti :p
 
Astra sto je bila u radakovu mislim iz Radakova si ili ???


Jes se ti zabavljo s onom Selimovickom ? Premijer oFo OnO' ja znam golf-a izvidenja' dobar dobar nea' sta rec... :)))
 
Član
Astra u radakovu je moj bivsi auto da.. Nisam iz radakova blizu kpda sam, a momak sto je uzeo je odatle
 
Član
mislio sam cekat proljece, ali neki ZLI glas u meni je rekao NEMOOOOOOJJJJJ NEMOOOOOJJJJ , i j*g. poklekao sam pred njim i narucio lip, ovih dana cu i crne zmigavce za retrovizore od in-proa pa cu postavit u toku mjeseca ili pak sljedeci mjesec, jer su ispiti krenuli... Krajem 2 cu garant uzet i pragove gti kako sam krenuo :D na ljeto idu orginalne led stopke i to je to od mene..
 
Član
Ma sve je dobro samo ne znam čemu tolika panika oko zime,kod mene u mahali godinama prezimljavaju vani ML-ovi,S klase,Audiji razni itd.. Pa nikom ništa,zato samo deri :cool:
 
Član
ma hajde :d uglavnom lip stize u cetvrtak, farbanje vjerovatno preko vikenda postavljanje utorak,srijeda
 
Član
meni je ovo jedna od ljepsih petica u sa, nekako mi se izdvaja od ostalih po felgama, po boji, po tome sto je 2 vrata, po meni jos samo retrovizore u boju auta, a koliko sam citao imas to u planu i origigi xenon kosto muha rece... i bice vrh...
jer skoro sve petice u sa mi se svode na isto, cast izuzecima naravno, crne ili srebrne, zatamnjene, GTI felge i to je to... ova mi je bas po mom ukusu... pozdrav drug i samo naprijed
 
Top