Golf V ( tdi -crveno )

Golf V ( tdi -crveno )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
2.0 R4 16v TDI PD , kompresija 18.5:1 , pritisak 2,200–2,400 bara , 125 kW / 170 KS @ 4,200 rpm; 350 Nm @ 1,800-2,500 rpm
2.0 R4 16v TDI CR , kompresija 16.5:1 , pritisak 1850 bara , 125 kW / 170 KS @ 4,200 rpm; 350 Nm @ 1,750-2,500 rpm
 
Član
fakta nebitno šta piše:icon_rolleyes::icon_rolleyes: gledaj koliko je kW to je jedinica za snagu, a ne I crveno. DI crveno:cool::cool:pozzz:D
 
Član
GTi_Freak je napisao(la):
ma vidim neki se raspisali a pojma nemaju, razlika je jer ima 6 brzina + R i zato je crveno I

Ja imam Golfa 5 TDI 5 brzina ali nema rikverca...jel to u redu da auto ima rikverc ili se naručuje kao dodatna oprema???

:lol::lol::lol:

Pa ne mogu da vjerujem da još neko piše ''brzine + rikverc''...:icon_rolleyes:
 
Član
joj jarane nemoj se pravit glup jbt ko god nazove pita jel 5+r ili 6+r, tako se odma zna, uostalom ovdje sam to naveo samo da kazem po cemu se ova razlikuje
 
Član
GTi_Freak je napisao(la):
joj jarane nemoj se pravit glup jbt ko god nazove pita jel 5+r ili 6+r, tako se odma zna, uostalom ovdje sam to naveo samo da kazem po cemu se ova razlikuje

Ne pravim se glup,fino te pitam...jel rikverc se podrazumjeva ili dođe kao dodatna oprema?
 
kolikon frke ni oko čega, pogledaj u saobraćajnoj koliko ima kw i riješen problem,
a to koje je boje koje slovo nije toliko bitno:icon_exclaim:
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
pa i rikverc je brzina:lol::lol::lol::lol::cool:

ma jasno je meni da jest, ali da sam napisao 7brzina bilo bi 100 pitanja kako 7 vjeruj, ovako sam napisao odma 6+R i ne znam sta je tu problem, sta sam tako pogrijesio
 
GTi_Freak je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
pa i rikverc je brzina:lol::lol::lol::lol::cool:

ma jasno je meni da jest, ali da sam napisao 7brzina bilo bi 100 pitanja kako 7 vjeruj, ovako sam napisao odma 6+R i ne znam sta je tu problem, sta sam tako pogrijesio

Ma daj pusti ih, sto bi rekao jedan moj drug: ''Blago majci, sve sami znalci...''
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top