Golf V ( tdi -crveno )

Golf V ( tdi -crveno )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
MrShadow je napisao(la):
e jbg sad..

sad me plasi da kupim to auto, ima li kakva muljaza na njemu...
što ti je bitno koje su boje slova... gledaj koliko je kW u papirima i miran si;););) a ti slova oboji sve u crvenu, a nek ti je motor obični od 66kW:cool::cool:
 
Član
MTR je napisao(la):
Amel SF2 je napisao(la):
Vjerovatno je ofarbao to I posto nikad nisam vidio na petici da ima TDI s crvenim slovima...al kao sto je i Col3 rekao imas 1.9TDI motore s 90KS i 105KS...:icon_biggrin:

ima , ima ;)

šta ima? crvena slova u originalu?

e pa nema

oznaka nazad
ako je samo tdi -to je 90 ps
ako pise 1,9 TDI - to je 105 ps
ako 2.0 TDI onda 140 i tak odalje
 
Član
FallenAngel je napisao(la):
Astra je napisao(la):
golf V ima 4 motora dizelasa, 90, I crveno 105, 2.0 tdi 140 I crveno 170 ks, ne postoji Golf V TDI sve crveno to se covjek igrao picasa malo


Malo si polupao loncice u vezi ovog 2,0 TDI. Ne postoji 2.0 TDi sa crvenim I, i ne postoji obicni golf sa 170 Ks nego taj isti se Zove Golf GT :) Iskreno ja nikad nisam vidio da je i jedno slovo crveno na golfu 5 , drug ima 1.9 105 ks i nista nije crveno. koliko ja znam i ne postoje crvena slova na 5. Pozz
Naravno da postoji ti si malo polupao loncice... GT je oprema to nema veze sa motorom.... sta pametujes kad nemas blage? ....
 
Član
[


[/quote]

šta ima? crvena slova u originalu?

e pa nema

oznaka nazad
ako je samo tdi -to je 90 ps
ako pise 1,9 TDI - to je 105 ps
ako 2.0 TDI onda 140 i tak odalje
[/quote]

1.9 TDI =90ks
TDI =105ks
2.0 TDI =140.....

Tesko da ce me neko ubjediti da je drugacije od ovog
 
Član
9225_130564073166_743873166_2480725_7643735_n.jpg


Jesi li mislio na ovako nešto?
 
Član
Ev kod mene je 105ks 1.9 i pozadi piše samo tdi bez boje crvene na bilo kojem slovu, ni ja do sada nisam vidio da postoji golf sa bilokojim crvenim slovom. Saobraćajnu i vidi tu ti lijepo piše koliko je kw
 
Član
@fandjo
eto vidis, covjek ima 105 ps i pise 1,9 tdi kako sam i rekao

a treba razlikovati GT GOLF I GT SPORT opremu
GT je bio izricito 170 TSI I 170 TDI
a dolaskom gt sporta se zamjenio sportline
 
Član
mariodrag je napisao(la):
@fandjo
eto vidis, covjek ima 105 ps i pise 1,9 tdi kako sam i rekao

a treba razlikovati GT GOLF I GT SPORT opremu
GT je bio izricito 170 TSI I 170 TDI
a dolaskom gt sporta se zamjenio sportline

Drug na kojeg si covjeka mislio?
 
Član
ja sam prije mjesec-dva vidio golfa 5 2.0tdi sa i crvenim kroz moju ulicu prosao do tad nisam znao da ima petica sa ovim crvenim slovima.
 
Član
Skoda 2.0 tdi /140 ima sigurno crveno I,a golf 5 hm, i dalje nevjerujem, sem ako nije posebno narucio oznaku pa zalijepio
 
Član
Nema nijedan Golf 5 sa crvenim bilo čim:) Da li I,DI ili TDI...ali nema :icon_smile:

Ima ono sto si spominjao...2.0 TDI i plus oznaka GT(oprema) 140 ili 170 KS
 
Član
imaju 2 petice u sarajevu jedna siva i jos jedna crna 2.0 TD I crveno 4 motion 170 ks ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top