Golf V 2.0 Tdi GT sport

Golf V 2.0 Tdi GT sport

Član
M A R E X je napisao(la):

hvala vam ali imam vise razloga sto nebi vise na auto stavio 18,imao sam ih vec na autiju jednom,i sigurno ce biti 17,samo dali ove ili one gti ili nesta trece ne znam
 
Dobar model....moje sledece auto je Golf 4 TDI 150ks ili Golf 5 GT 2.0 TDI 170ks ako Bog da nekad ali zasad mi je trojka extra...

nek je sa srecom ;);)
 
Član
RE: GT sport(nove sl str.7)







ett dvije slike,uradilo se par sitnica i nabacile nove felge
uzivo je dosta opasnije,all ett
 
Član
jesu to Baracuda felge?

odlican golf vrh...crni krov bio bi un pogodak s tim prednjim branikom i felgama ;)
 
Član
super izgleda, daj malo manje i detaljnije slike, sad ti uz to idu folije i eventualno crni krov, naprijed ti je lakirano, i nazad difuzor crni
 
Član
ljudi ne znam sta da uradim,jednom otvorim male mi slike,a drugi put velike nije ni meni jasno :D
bit ce slika jos,i hvala vam svima

krov sam i ja mislio,samo ne znam dali farbati ili foliju,a za stakla ide uskoro 50% ???
 
Član
ja ne znam koliko su te folije pouzdane, tj. kako drze nakon vise pranja, kise, zime, ali inace je folija bolja varijanta u smislu da ne trebas farbat, vec dojadi skines..
 
Član
Astra je napisao(la):
ja ne znam koliko su te folije pouzdane, tj. kako drze nakon vise pranja, kise, zime, ali inace je folija bolja varijanta u smislu da ne trebas farbat, vec dojadi skines..

pa zbog toga sam i mislio,ili onaj carbon ako nije preskupo
 
Dosta dobar golf,ali ako krenes već sa sredivanjem trebat ces puno puno para,jer jedno vuče drugo,ja sam u svoga utukao sigurno 4000 eura,ali sada sam jako zadovoljan....sretno,pozdrav
 
Član
simanic je napisao(la):
ljudi ne znam sta da uradim,jednom otvorim male mi slike,a drugi put velike nije ni meni jasno :D
bit ce slika jos,i hvala vam svima

krov sam i ja mislio,samo ne znam dali farbati ili foliju,a za stakla ide uskoro 50% ???



kad ubacujes slike,recimo preko imageshack,imas onu opciju resize,i smanji ti sliku,i onda copy forum code i to je to,bit ce slike normalne velicine,eto nadam se da sam pomogao,kolko tolko;)

P.S Auto je predobar;);)
 
Top