Golf V 2.0 Tdi GT sport

Golf V 2.0 Tdi GT sport

Član
Lijep Golf Simaniću :icon_smile:

Nadam se da bar upola dobro ide koliko dobro izgleda ;)
 
Član
ja sam zadovoljan kako ide :D :D ...
jel mi moze neko reci,auto mi je nazad fabricki zatamljeno ono zelenkasto,sta da radim za folije,mislio sam uraditi ono 30%,ali ne znam kako ce da izgleda preko ovog toniranog stakla????
 
Član
nikakav problem za folije... drug mi je radio u llumaru, oni su preporucili one sto vuku na zelenkasto, koje se koriste kod auta koja vec imaju tonirana stakla...
 
Član
simanic je napisao(la):
ja sam zadovoljan kako ide :D :D ...
jel mi moze neko reci,auto mi je nazad fabricki zatamljeno ono zelenkasto,sta da radim za folije,mislio sam uraditi ono 30%,ali ne znam kako ce da izgleda preko ovog toniranog stakla????

Simaniću,

koliko kilowata taj golf ima u saobraćajnoj 103 ili 125 ili nešto sasvim treće???
 
Član
ma nebi nesta zeleno,nije mi to bas nesta privlacno,moze li se to ikako uraditi sa crnom...



javim ti za kilovate,mozda je malo smjesno al ja jos nisam otvorio saobracajnu jer ga nisam ni prevodio jos,jer mi je auto ovaj jaran vozo tako da....
on mi je rekao 170 ks,a kako i sta to cu javiti
 
Član
Fin Golfic.

Usput, editovao sam ti prvi post, stavio si prevelike slike koje se nisu vidjele da valja, pa sam ih smanjio...
 
Član
Za folije se ne brini, Magnum sa foruma je isto nazad imao fabricki zatamnjena (zelena) stakla i u Lumaru su mu stavili neku foliju koja neutralise tu boju tako da je sada crno.
Dobar Golf sretno u daljim radovima ;)
 
Član
Usput, editovao sam ti prvi post, stavio si prevelike slike koje se nisu vidjele da valja, pa sam ih smanjio...
[/quote]

hvala!! sada je dosta bolje :D
 
Top