Golf MKIV GTI 1.8T 2002

Golf MKIV GTI 1.8T 2002

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
auuuu fin fau ve:D

(Dok jos ne udjes u spiku,ja ti spadam u onu struju ljudi koji vole japance,pa zato green face na kraju prve recenice.:icon_biggrin:)

Nego stvarno superiska golfa,da ga vidim ja bi pomislio evo jos jedan "tedeijas",sad cu ga osramotit,al uuuh al bi se prevario. :)

Ja bi jedino malo tu unutrasnjost promijenio,manje koze,vise alkantre (recimo).

;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
auuuu fin fau ve:D

(Dok jos ne udjes u spiku,ja ti spadam u onu struju ljudi koji vole japance,pa zato green face na kraju prve recenice.:icon_biggrin:)

Nego stvarno superiska golfa,da ga vidim ja bi pomislio evo jos jedan "tedeijas",sad cu ga osramotit,al uuuh al bi se prevario. :)

Ja bi jedino malo tu unutrasnjost promijenio,manje koze,vise alkantre (recimo).

;)

iskreno i ja bi volio jednog Evolution IX, ili Imprezu WRX STI... impreza mozda nekada i bude al Evo je preskup... za sada ;)
 
Član
V6? uff, smanji kompresiju motora i ugradis turbo... 400-500 konja mozes napraviti vrlo lako ;) zvuk koji V6 motor ima... vrijedi pola mog golfa hehe
 
Član
pa za nekih 2-3k eur mislim da mogu kupiti potrebne dijelove za turbo,ono malo kvalitetnije,mozda i jeftinije bi mogo proci kad bi to kupovo u usa,al valja to dostaviti ovamo a to je skupo i tesko izvodivo
 
Član
2-3k eura ne vjerujem , mozda si mogao prije dok dolar nije otiso, problem je u tome sto ne mozes samo turbo okaciti i to je to...ima masu stvari koje moras odraditi, amortizeri na primjer i federi, inace ces se prevrnuti negdje hehe, auspuh, intercooler, dizne, pumpa za gorivo, software... ima mali milion stvari...pa onda moras skidati glavu motora da spustis kompresiju, postavi se deblji gasket ili promjenis klipove..a joj kad samo pomislim, smuci se...al kad se sve zavrsi, kad te gruhne u ledjima 500 ks ...to je osjecaj koji se nikada ne zaboravlja ;)
 
lijepo izgleda, ali ono pravo se nalazi
ispod haube- prava zvijer.
vidi se da si uložio mnogo truda a i para
veliki respect za ovo što si do sada uradio
ne znam čini li mi se, ili stvarno nema ni
jednog komentara od onih što tvrde da "TDI"
2.0 185 hp dere GTI-a. vjerovatno su se
uplašili kad su vidjeli dino test.(šala)
 
Član
Dobar ti ovaj golfonja Damire:cool: a druze vidi se da nisi u Bosni;) nigdje defend-look-a :lol::lol:
 
Anee je napisao(la):
Dobar ti ovaj golfonja Damire:cool: a druze vidi se da nisi u Bosni;) nigdje defend-look-a :lol::lol:

bilo je pohvala i za izgled, ali stvarno je teško
pobijediti ovako superiornu mašinu. respect
za izgled , ali motor je vrh pa onda sve ostalo.
naravno jedno bez drugog ne ide.
mislim da je orienz namjerno vanjski izgled
ostavio manje upečatljivim da bi prikrio pravu
snagu, a to je ono što pobjeđuje u trkama.
 
Član
druze kakav je ovo sex od auta :icon_eek: svaka cast enterijer ne da mi se svidja nego je fenomenalan daj i meni malo tog goriva :cool: hehe jos jednom auto ti je super ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top