Golf mk2 By Saleee - NEW <3 G60 TURBO

Golf mk2 By Saleee - NEW <3 G60 TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

za sda ako nista samo bi mu usis skinuo ako vec voli ove platike,drugo auto :)

nego dragone jel tu foliju tesko lijepiti,meni hauba i krov matirali u crvenoj boji pa da uzmem tu crnu radi fore :D
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Neove slike:
winter :D

2n08wv6.jpg


awqbo5.jpg
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

interesantne felge i ove ovo na maski..nije svakodnevnica..luda boja skroz..a i auto napreduje..krenu sad kako treba
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

OVaj golf je napredovao mnooogo :D
I meni bi se vise svidjao sa dubokim branicima ali postoji jedna doza zasicenosti GS-a (kojeg sam i sam ljubitelj)
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

ODLICNO, ALI IMA JOS RADA NESVIDZA MI SE ZELENA LINIJA NA MASCI
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

uvijek se nekome nesto ne svidja,tesko je svima ugodit. ja sam uzivo vidio ovog golfa,nisam ni jednom rekao da mi se ne svidja,tako je i nakon sto sam ga vidio. Momak ima svoj style i radi kako se njemu svidja. Ovaj zimski setup mi je extra,dobre boje,neobicne skroz, i nisu svakodnevnica sto je najbitnije,mada od slijedece sezone ce ovo vec biti normalno,siguran sam;)
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Pa napredak je veliki, meni se cak i svidja, maska ok, ali felne ne bas;)
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

vidi se da nemoze bez selo dodataka pa ga ebi... ali eto nema bar oni plasticurina i slicno
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Sta je sad selo ? zelena boja ?

ps. a kod noke-a nece biti selo !? :/
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

pa to je i problem , previse gleda šta drugi rade , gdje ceš farbati fabričke čeličare od golfa dvojke,koje su usput narruznije feluge ikad smišljene , u drečavo zelenu i očekivati da ispadne dobro ,
noke je farbao alu felne sa falcom ,tu je razlika
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Bokili je napisao(la):
pa to je i problem , previse gleda šta drugi rade , gdje ceš farbati fabričke čeličare od golfa dvojke,koje su usput narruznije feluge ikad smišljene , u drečavo zelenu i očekivati da ispadne dobro ,
noke je farbao alu felne sa falcom ,tu je razlika

;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top