Golf mk2 By Saleee - NEW <3 G60 TURBO

Golf mk2 By Saleee - NEW <3 G60 TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

trizex je napisao(la):
ja ga dirao ne bi. jebes clean look, sve copy paste a golfova bog dao ima 3000 napucanih u bosni samo i svi bi sad trebali na isti fazon da budu....

potpis,pravo zboris
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

@cnic_gsi

Trizex ti je sve rekao ! :)

@trizex

Potpis ! ;)


ps. Moje misljenje, usis na haubi i nista vise ! ;)
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Apsolutno, napisao sam to ne radi tebe, nego sto je opcenito previse komentara, ne samo na ovoj temi, da treba poskidat sve sto je custom i vratiti fabricki izgled i to je kao najbolje, de ba....meni je najbitnije da je kvalitetno odradjeno, i da se uklapa u cjelinu, a sad ad li ce to biti mega extreme, ili factory clean, nije bitno...
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Znaš šta je problem triza što to u većini slučajeva uživo izgleda nekako heravo i nesrazmjerno, kod 90% takvih auta je slaba završna obrada.. Ne znam za ovog Golfa kakav je uživo ali definitivno treba cijeniti nešto drugačije, u čemu je draž napraviti auto kakvih ima na pretek pa biti samo jedna riba u moru, bolje biti hobotnica njih je manje :D
 
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

trizex je napisao(la):
ja ga dirao ne bi. jebes clean look, sve copy paste a golfova bog dao ima 3000 napucanih u bosni samo i svi bi sad trebali na isti fazon da budu....

potpis, ne mora svaka dvica biti german style, ovaj golf je unikatan, i
takav i treba da ostane :cool:
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Evo jos dve slike od danas, malo se voza na 13"

2qu7n0h.jpg


kanuyp.jpg
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

iskreno meni je ovo ovako bolje 100 puta..samo ovaj usis skinuti a prednji branik il zamjeniti sa dubokim il ovaj malo doraditi..al ovako mi se vec pocinje svidati
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Ide na bolje, nema sta;) Tako i treba...Skinuti usis, mozda se poigrati sa prednjim branikom i obavezno skinuti ovu oznaku TURBO:icon_confused:
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

daloko bolji s ovim front look-om....mislim da se samo ovaj usis na uklapa (nekako mi cini da auto izgleda vise no sto je)
to skinuti i to ce da bude
 
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

M A R E X je napisao(la):
Mozda bi bilo dobro kad bi odradio obicnu haubu u mat ??? :)

Nek on ostavi haubu u svojoj boji , samo nek kupi mat foliju kao ja , za haubu bi ga izaslo nekih 12 markica i zaljepi isti je efekat , samo kad mu dodije oguli i zrdao
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top