Golf mk2 By Saleee - NEW <3 G60 TURBO

Golf mk2 By Saleee - NEW <3 G60 TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

haRRe_audi_a3 je napisao(la):
moje misljenje je da sve valja osim bad looka , koji nije bas najbolji :D

al sve u svemu "cadvi" je drama :pP

ma ovo i nije radjen bad look haube kolko ja vidim,samo je lajsna u pitanju,nju moze skinut kad god pozeli;)
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Pa i skinut je bad look, i ova maska i farovi, ovo je stara slika, pratite;)
 
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

da je samo navariti bad look od lima, coskove na blatobran i
spustiti haubu, naravno ostaviti dva fara, vratiti prednju karambolku gti,
jer je ostatak body kita isto gti i skinuti usisnik i naljepnice, to bi bilo
prelijepo
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
da je samo navariti bad look od lima, coskove na blatobran i
spustiti haubu, naravno ostaviti dva fara, vratiti prednju karambolku gti,
jer je ostatak body kita isto gti i skinuti usisnik i naljepnice, to bi bilo
prelijepo

Ne ide bad look na dvojku pa i da je od carbona;)
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

jebo to sve golf je 'napredovao' do fabrike...bolje receno vratio se nazad :DD

da je bio pametan jebo ovo palamudenje po forumu...
skinuo ovaj badlook i skinuo usisnik i ostavio ga kao na zadnjoj slici i ima golfa koji nije jedan od 100 000 nego njegov jedini :) neka je drugaciji pa makar i lose bilo ...kao lose moramo vidjeti sta je fora u europi posto mi kasnimo oko 10 godina, u njemackoj je german tad bio bas in pa sad nama dosao s zakasnjenjem....

cilj tunninga u bih je 'dotjerati' do fabrickog izgleda nemaju auta svih fabrickih dijelova :DD
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

E ovako ovo su posljednje slike:

2n08wv6.jpg


awqbo5.jpg


Maska sa dva fara + ne obrva nego "podocnjaci" kako mi to volimo nazvati, ovu donju lajsnu i fab. branik su stavljeni posljednji !
Skidanje usisnika na haubi je itekako u planu, tj. druga hauba je vec pripremljena ali ceka proljece tako da o tome nema vise rasprave...
Sta jos, neko napisa auto matiralo, aj navrati u PD pa vidi, nemoj pricati u prazno bure, dalje zeleni fazon na felgama je privremen tj. u sklopu "zimskog rezima" malo mangupisanja kao i sa zelenom "cuzom" na masci, ko god je vidio rekao je da je IN,a naravno navedeno nije trajno rijesenje, neko je rekao stavi prave felge, ko je pratio temu vidio je i "ljetni rezim"...
Sta jos, ubacena je zadnja klupa RS bice slike, mozda...a mozda i ne...vidjecemo...

Moje misljenje: AKO TI SE NESVIDJA, NEPLJUJ....DAJ SAVJET, PRIJEDLOG, AKO ISTI NE UVAZI, NE KOMENTARISI VISE..."PUSTI RAJU KRAJU" :) :) :)
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

ma dobar golf,ne mora ni valjat al ne mora biti isti kao svi ostali;);)
 
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

dellas je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
da je samo navariti bad look od lima, coskove na blatobran i
spustiti haubu, naravno ostaviti dva fara, vratiti prednju karambolku gti,
jer je ostatak body kita isto gti i skinuti usisnik i naljepnice, to bi bilo
prelijepo

Ne ide bad look na dvojku pa i da je od carbona;)

i ja sam mislio tako, dok nisam vidio ovo


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Početnik
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

u Bosni svi misle da je tuning ono sredi auto da bude ko iz fabrike i svi ti kazu extra..mnogo puta je objasnjeno sta je tunig,sta je stajling..ali eto..

meni se golf svidja,bas zato sto je drugaciji i nije fusereno,iako su stavljani neki nedo bog nikom djelovi,ali sve je ukljopljeno..i to je najbitnije
 
Legend
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Lija je napisao(la):
u Bosni svi misle da je tuning ono sredi auto da bude ko iz fabrike i svi ti kazu extra..mnogo puta je objasnjeno sta je tunig,sta je stajling..ali eto..

meni se golf svidja,bas zato sto je drugaciji i nije fusereno,iako su stavljani neki nedo bog nikom djelovi,ali sve je ukljopljeno..i to je najbitnije

od kad je to tako ?
ja koliko znam, to tek sada dolazi, ponajvise zbog nekih HR foruma, oni furaju taj styling, pa i mi naslijedili od njih
kupis auto sa baznom opremom, pa onda slazes opremu, felge, branike, ICE itd itd..

prije je bilo sto vise dioda, plastika,zvucnika, naljepnica i onda imas maksimalno istjunirano auto..
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Lija je napisao(la):
u Bosni svi misle da je tuning ono sredi auto da bude ko iz fabrike i svi ti kazu extra..mnogo puta je objasnjeno sta je tunig,sta je stajling..ali eto..

meni se golf svidja,bas zato sto je drugaciji i nije fusereno,iako su stavljani neki nedo bog nikom djelovi,ali sve je ukljopljeno..i to je najbitnije

mi smo uzivo gledali ovog golfa,uopce nije los. Ne znam sta svi seru toliko,covjek sredjuje auto onako kako mu se svidja. Sta ga briga sta drugi pricaju,njegovo auto,moze da radi sta hoce
 
Početnik
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

.nOKe je napisao(la):
Lija je napisao(la):
u Bosni svi misle da je tuning ono sredi auto da bude ko iz fabrike i svi ti kazu extra..mnogo puta je objasnjeno sta je tunig,sta je stajling..ali eto..

meni se golf svidja,bas zato sto je drugaciji i nije fusereno,iako su stavljani neki nedo bog nikom djelovi,ali sve je ukljopljeno..i to je najbitnije

od kad je to tako ?
ja koliko znam, to tek sada dolazi, ponajvise zbog nekih HR foruma, oni furaju taj styling, pa i mi naslijedili od njih
kupis auto sa baznom opremom, pa onda slazes opremu, felge, branike, ICE itd itd..

prije je bilo sto vise dioda, plastika,zvucnika, naljepnica i onda imas maksimalno istjunirano auto..

sve je to tacno...hajde eto nadji mi na Balkanu koji ima neke spojlere,branike lampice DVD,i te zafrkancije koji su extra uklopljeno sve extra odradjeno a da mu barem neko nije reko da ima NFS UNDERGROUND auto...sto je zalosno...

ali opet ima i druga strana,nakaradna auta,zali boze i para i djelova sto je ulozeno u njih...
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Lija je napisao(la):
sve je to tacno...hajde eto nadji mi na Balkanu koji ima neke spojlere,branike lampice DVD,i te zafrkancije koji su extra uklopljeno sve extra odradjeno a da mu barem neko nije reko da ima NFS UNDERGROUND auto...sto je zalosno...

ali opet ima i druga strana,nakaradna auta,zali boze i para i djelova sto je ulozeno u njih...

Roman Jurišić.... :icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:

spamamo opet covjeku...bez rasprava...:D:spam::spam::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Roman je kralj...na SR-u nije bitan styling,ni meni se ne svida golf ko golf ali brate Roman vozi 10 sec.i mislim da nema pravo nitko nista reci... Nego back to topic...
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

U Petak vece bila mala havarija, stigao je calibru 2.5 :D
(nadam se da mogu svi vidjeti slike, imama problem sa uploadom..)

http://www.facebook.com/photo.php?pid=153019&o=all&op=1&view=all&subj=188949273801&id=100001506789751
http://www.facebook.com/photo.php?pid=153018&o=all&op=1&view=all&subj=188949273801&id=100001506789751

No auto je do sutra opet na cesti, uskoro nove slike a i noviteti :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top