Golf mk2 4-MOTION 16V TURBO

Golf mk2 4-MOTION 16V TURBO

Legend
ZLO !
nadao sam se da ces mjenjati ovaj zadnji branik i ici nesto na ovaj fazon ali jbg.. nebitno
super izgleda na ovim slikama..

evo mog prijedloga..
rallye2.jpg


nesto kao ovaj tvoj, samo bezo vih mrezica, nikako mi se ne uklapaju u auto :S
 
Član
Auto,projekat kao i sam vlasnik za duboko postovanje,primjer mnogima kako se odradi zamisljeno, ne samo prica i pise a rezultata nigdje,jos jednom maximalno postovanje za sve odradjeno,postignuto i da te masina posluzi u predstojecoj sezoni!!!!!!
 
Početnik
hvala za lijepe zelje

ostali radovi ce se nastaviti dok zavrsim neke obaveze i dok sredim sto imam na svom drugom autu

Tibor - nije kod Alena (ali je Alen radio pojacanja od smole po body-kitu) vec u Konjicu :icon_biggrin:
pa sam onda morao voziti auto za Mostar u 4 ujutro, da bi izbjegao promet, jer dok bi dosao do Mostara auto bi mi naprijed bio bijel a ne crn, od udara kamencica :cool:

ova boja je prelijepa i super, ali je "mana" da se tako lako zaprlja. vec nekoliko sati nakon pranja, vec se mjenja cim imalo prasine padne. a da ne govorim ako se vozi po vlaznom terenu, zaprlja se da ne lici ni na sta :D
 
Član
Znaci jos uvijek zivis u fast and furious fazonu. Mislio sam da ces se promijeniti... Koliko god ti kapu za motor skidam, vala ti je ukus za stajling na nivou 12-togodisnjaka.
 
Početnik
samo rijeci hvale svaka ti cast,za mehaniku ti treba odeti priznanje jer koliko sam pratio tvoje teme sve radis sam i sa velikom predanoscu i temeljitosti...limarija tj vanjski izgled auta je takodje za pohvalu ali ima par sitnica koje su za mene takoreci zanemarljive kada je u pitanju tvoji rezultati i mehanika...Svaka cast..Respekt
 
Član
HONEY je napisao(la):
hvala za lijepe zelje

ostali radovi ce se nastaviti dok zavrsim neke obaveze i dok sredim sto imam na svom drugom autu

Tibor - nije kod Alena (ali je Alen radio pojacanja od smole po body-kitu) vec u Konjicu :icon_biggrin:
pa sam onda morao voziti auto za Mostar u 4 ujutro, da bi izbjegao promet, jer dok bi dosao do Mostara auto bi mi naprijed bio bijel a ne crn, od udara kamencica :cool:

ova boja je prelijepa i super, ali je "mana" da se tako lako zaprlja. vec nekoliko sati nakon pranja, vec se mjenja cim imalo prasine padne. a da ne govorim ako se vozi po vlaznom terenu, zaprlja se da ne lici ni na sta :D

A jbga to je mana svih auta crne boje, svaka packa se na njemu vidi ko meteor...koliko te izaslo lakiranje ? Ovo pitam jer i ja na proljece moram svoje ispljuskat svjezom bojom, u toku 8 godina cvrcanja na suncu i teskog zivota na ulici, nazalost ova originalna boja dala je sve od sebe.... ;)
 
neka si ga osvjezio, kao sto neko vec napisa, ovakva
masina definitivno zasluzuje dobar izgled,, motor je
suvisno komentarisati VW power;)

uradit cu ga uzainat ovako kako je davno i bilo, bez obzira sto su svi poceli furati neki "stock style" itd. to je furka davno prosla u Njemackoj, a posto sve u BiH stize sa velikim zakasnjenjem, sada je to ovdje kao aktualno
rece neko "dok sam ja prije 5 godina vozao auto za kojim su svi lomili vrat okrecuci se, ovi koji sada pricaju, seru, pametuju i velicaju serijski izgled - vozili su bicikle"
znaci, savjeti nepotrebni, ionako sve ide po mojoj zelji i to je vec odluceno

za ovo max respect, sad je furka german style, sve mimo toga je kic, cuning, na nivou djetea od 12 godina i sl nebuloze
 
Legend
nista ljepse od nova laka,jos ovako fino odradjeno
svaka cast za sve,a posebno za dorade na motoru druze ;)
 
Početnik
vw_damir je napisao(la):
Znaci jos uvijek zivis u fast and furious fazonu. Mislio sam da ces se promijeniti... Koliko god ti kapu za motor skidam, vala ti je ukus za stajling na nivou 12-togodisnjaka.


pa zasto bi mjenjao misljenje, ne mjenjam misljenje kako puhne vjetar. kako sam poceo davno tako isto razmisljam i sada. uglavnom ne patim za serijskim mk2 :D
 
Član
dobro odradeno!
to je auto i zasluzio ,jer dobro te je vodio prosle godine!
mislim da je vec 2011 ispisana za tebe i tvoj auto!
HONEY idemo skupa ove godine!
auto ti je sada COOL MADA FAKA!
 
Član
super performanse..svaka cast za trud...postujem to max!!!
2 stvar...malo je cudno..pratim komentare i pola ljudi sto govore woow izgled super sve 5 zapravo ne misle tako...budimo realni prednji,zadnji branik i ovo nesto na haubi puta 2 (osim ako sluzi bas za nesto) je prelose i nemoze mi niko ama bas niko ko voli automobile i ima imalo okusa reci da to lici na nesto...kakav german style ovi branici se ubili za antituninga.
3.ovo je samo moje misljenje..covjek ima svoje to se njemu svidja ja tu nemogu nista....
pohvale jos jednom za zalaganje...prilicino ok golf...poz
 
Top