Golf mk2 4-MOTION 16V TURBO

Golf mk2 4-MOTION 16V TURBO

Član
stvarno se zacudim nekad nekim likovima,zar nije logicnije s covjekom pricati o tome kako je postigao ovoliku snagu na autu,traziti savjete,diviti se njegovom radu nego kuditi ga za karambolke,stvarno smijesno. Citao sam intervju,i kraj mi se svidio mnogo. Roman je koliko sam mogao da skuzim extra momak,i podrzati ga treba svakako,care samo naprijed,sto srdjan rece neka bude manje od 10.00:cool::cool::cool::cool:
 
Član
Takav smo mi narod! Lakse je ovako pusiti ku*** i pametovti za tastaturom a voziti neki "stroj" od 100-tinjak konja (ja nisam ni u ovoj kategoriji:D) i srati kakve su karambolke :icon_confused: i kako ja golf antituning a dragulj ispod haube ne kkomentarisati, koji je za svaku pohvalu! Sad sam upravo citao intervju za SRCS, bez obzira kakav repo nama izgledao, sa svojim komentarima, covjeku treba pruziti ruku za svaki ulozeni trud u svoje auto! 99% ljudi sa ovog foruma nece nikad uspjeti ono sto je on uspio, biti covjek koji je slozio jednu dvicu koja ima "ruzne karambolke" a da pri tome ide bjednih 10 sec na 402m i vlasnik rekorda BiH! Mogu samo reci jedno, VELIKI RESPECT za cara! :cool:
 
Član
Naravno... mislim da je naglasak stavljen na ono na cemu treba biti u zadnjih 5-6 postova i to je to...

Samo, kako se nisam sjetio to napisati mu PP-om.... sram te bilo, tolike pare ulozio u auto, a nemas para za karambolke...jos jedva i tih 10ak sekundi na 400 metara... :lol: :lol: :lol:
 
Član
MA bola kakav Repin golf jebo ti traktor koji ide 10 sec. to mogu i djeca...malo nitra malo pogona malo kovanog ovoga i onoga i eto..ja to sastavim za 25 minuta....pravi posao je utegnut branik, kakav motor....bola da nisam covjek i ucio Srdjana iz SM chip tuninga i sad bi Repo vozio nekog golfa od 90 konja...hehehhhhehehe :D
 
Član
kakve gluposti, niko ne osporava motor nit ko ismijava branike samo ljudi daju iskren komentar sta se palite jebo temu kad 10000 ljudi govi kako je dobar ROMANE SVAKA CAST ZA MOTOR stayling iima prospusta al Boze moj 100 ljudi 100 cudi tako da ziv ti meni bio oboaraj rekorde
 
Administrator
hajde ba ljudi back to topic... hocemo li sad razglabat 3 stranice kako mu nevaljaju branici... i zbog ovakvih komentara ljudi vise ne pisu na forumu jer rade auto za sebe a ne za forum i forumase, citaj druge.
 
Član
bolji od serijskog 5 puta :)
ide ko nevrijeme, to je glavno za ovaj auto...veliki respect
samo tako nastavi i ostani orginalan i kad je styling u pitanju ;)

p.s. trebao si ga lakirati u pink boju :D
 
Član
_JokeR_ je napisao(la):
kakve gluposti, niko ne osporava motor nit ko ismijava branike samo ljudi daju iskren komentar sta se palite jebo temu kad 10000 ljudi govi kako je dobar ROMANE SVAKA CAST ZA MOTOR stayling iima prospusta al Boze moj 100 ljudi 100 cudi tako da ziv ti meni bio oboaraj rekorde

upravu si sto posto ;)
 
BHT Ovisnik
inace na nekom obicnom golfu ovi branici su fuj,al ovdje je stvarno sve fino uklopljeno,sa crnim mrezicama sda izgleda ljepse,a sve ima svoju svrhu,sretno dalje,nadamo se jos nize :)
 
Član
AnDel je napisao(la):
bolji od serijskog 5 puta :)
ide ko nevrijeme, to je glavno za ovaj auto...veliki respect
samo tako nastavi i ostani orginalan i kad je styling u pitanju ;)

p.s. trebao si ga lakirati u pink boju :D

Znas kad je bilo to u planu....ima godina ipo hehe sa Bitch Barbie natpisom, ali eto ne znam zasto je gazda odustao....:cool:
 
Član
HONEY je napisao(la):
vw_damir je napisao(la):
Znaci jos uvijek zivis u fast and furious fazonu. Mislio sam da ces se promijeniti... Koliko god ti kapu za motor skidam, vala ti je ukus za stajling na nivou 12-togodisnjaka.


pa zasto bi mjenjao misljenje, ne mjenjam misljenje kako puhne vjetar. kako sam poceo davno tako isto razmisljam i sada. uglavnom ne patim za serijskim mk2 :D


postujem;)
jbg, mozda se nekad i dizajn promijeni... kako god zla masina;);)
 
Član
Iskreno nije po mom ukusu, al auto je pravljeno za race ne za sminku, izgleda vise brutalno nego ljepo , kako i ide, tako da mu ovaj izgled nekako i stoji....
 
Početnik
tibor987 je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
bolji od serijskog 5 puta :)
ide ko nevrijeme, to je glavno za ovaj auto...veliki respect
samo tako nastavi i ostani orginalan i kad je styling u pitanju ;)

p.s. trebao si ga lakirati u pink boju :D

Znas kad je bilo to u planu....ima godina ipo hehe sa Bitch Barbie natpisom, ali eto ne znam zasto je gazda odustao....:cool:


nek mi firma Barbie bude sponzor i ima da bude u drecavo rozoj boji, i kljesta i krugovi na stop svjetlima nece biti crveni nego rozi :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
nista, pitaj onu peris hilton da bude sponzor, kad moze one pink motore, moze i tebi biti sponzor :D :lol:
 
Top