Golf mk2 4-MOTION 16V TURBO

Golf mk2 4-MOTION 16V TURBO

Član
Ja danas idem tamo preko rudnika cujem bruji nesto trese se zemlja kad ono Golf sa puuuuno KS :D

Extra izgleda s prjeda prebolesno izgleda, bas izgleda kao da je super ofarban, svaka cast majstoru.
 
Početnik
dellas je napisao(la):
Imaš li neki klip sniman iz auta, da vidimo kakav je feeling unutra?


ima evo snimak od danas ali to je cisto bila zajebancija po pisti, ne pravo potezanje

Sreto je dero naprijed a ja sam iza isao sa iskljucenim zadnjim pogonom, vidjet ces na snimku, drugu brzinu mi provrti cim dam jace gas, a trecu sam samo na momente stiskao da mi on nebi otisao previse, da mozemo snimati
ako dam pun gas i zadrzim ga na tren, samo bi se zausavio i palio gume i dimio (kad je izgasen zadnji pogon)
ima i na kraju onda, ja opalim "launch control" na 2.1 bar tlaka a Sreto turira, dobra buka :D:D


http://www.youtube.com/watch?v=_vaGtAnmQDM

sandy_mo je napisao(la):
Ja danas idem tamo preko rudnika cujem bruji nesto trese se zemlja kad ono Golf sa puuuuno KS :D

Extra izgleda s prjeda prebolesno izgleda, bas izgleda kao da je super ofarban, svaka cast majstoru.



ali imam 2 zamjerke i greske. jednu cu ispraviti narednih dana, a drugu nekad kasnije, nije hitno
ali mogao je majstor to izbjeci da je htjeo i da nije zurio. jebaji nas balkanski mentalitet gdje svi samo zure i gledaju da naplate. sto god ja svojim rukama radim, bude ok. kad god neko nesto uradi kao recimo lakiranje jer ja to ne znam raditi, ili kad narucim neki dio da se napravi, vazda bude propust i potezu se repovi.. vazda nesto nedovrseno da covjeka mori (pa i kad od svjetskih firmi nesto porucis da ti naprave, opet sranje i propust)...
 
Član
puno ljepsi sad prelakiran, a svakako je zvijer, spada mu boja od snage :D

sretno u novoj sezoni, nadamo se da ce ic ispod 10 :icon_biggrin:

i nabavi sebi judnu ovakvu tablu, cini mi se da je bas po tvom ukusu :lol:
3538uhv.jpg
 
Početnik
ahahaha da, COME GET SOME :cool:


evo i slika jos od zadnjeg branika, posto je bilo rijeci o tome





 
Dobro je sve ispalo...sad ga cuvaj nemoj ga zapustiti...pozzz i samo naprijed zelim ti jos bolje vrijeme u 2011god.
 
Početnik
ma kakvo zapustanje, radi se naveliko :cool:

ponovo se vratio stari entuzijazam kao prije par godina. ja i Sreto smo zapoceli stelovanje i pripreme ovih dana

naime iako je 2010 godina bila super i uspjesna ja sam ostao ljut na kraju sezone jer sam skonto kakvim sam okolo prodanim dusama okruzen (sa citava balkana, a ponajvise iz svoje zemlje) koji su odmah poletili da se "prodaju Calibri" i koji su se drznuli tracati mene dok nisam bio prisutan (sve sam saznao, bez brige, svaka rijec mi je prenesena)
e pa poruka prodanim dusama i popuzanima diljem balkana glasi da se ja pripremam i jedva cekam da im dernem idola ;)
ja sam cvrsto vjerovao u svoju pobjedu tada (jer bi dosao sa jos boljom postavkom nego u Osijeku kada sam isao vrijeme auta 10.6 sec, a uostalom sve i da sam dosao sa istom postavkom ne mislim da bi moj konkurent me nadjacao) i jedino sto me je sprijecilo doci su svjecice, ali nema veze sto se nije desilo 2010 mozda ce se desiti sada 2011
i drago mi je da je sve tako ispalo na kraju, jer mi je to samo otvorilo oci i dalo motiv i snagu volje

nek prodje sve ok, doci cu jaci nego ikad do sad, nikad veca snaga, nikad bolja koncepcija, nikad bolji start, nikad vise uradjenih bitnih detalja

sada je samo to prioritet nakon lakiranja, a poslije sezone 2011 mozda se krene raditi unutarsnjost, mozda i muzika, zavisi sta odlucim dalje

i jos jedna napomena. ja nisam lik na baterije. nisam pricao pa zasutao. godinama sam tu, i uvjek sam stojao iza onog sto pricam, dokazujuci to i svojim djelima. ja sam IN od pocetka do kraja;)

WANT SOME?? COME GET SOMEEEEEEEEEE :icon_twisted:
 
Član
Neka navija svako za onoga za koga misli da treba, ti guraj svoj fazon, šta te briga. Za golfa respect, sređuj i dalje ako misliš da budeš najbolji. Poz
 
Početnik
primjetio sam nesto zanimljivo dok prelazim lezeci, pa cu to reci ovdje :icon_biggrin:

naime, imam jos jedno auto potpuno serijsko, i sa njim isto kao i sa Golfom polako predjem lezeci, znaci skoro da stanem i lagano ga predjem. Golf nece zagrebati niti branik niti auspuh, nije toliko nizak, ali jednostavno lagano predjem da nebi stresao auto. znaci ne preserajem sada da pola sata prelazim lezeci
i uvjek mi iza sviraju, cak i psuju, masu rukama.. itd. kao smetam im
a dok vozim drugo auto, i tom istom brzinom prelazim lezeci, niko se ne buni, bas nista..
to ocito znaci da im onda takav auto ide na zivce :D

al zaboli me karina,, njanjanjanja :D:D
 
Top