Golf mk2 4-MOTION 16V TURBO

Golf mk2 4-MOTION 16V TURBO

Početnik
AnDel je napisao(la):
golf je extra unikat,
sto ne uradis jos neki mocan izduv nazad..ono 4-5 rora :D


ma vise rora me ne puca, a i nazad provoditi ovu ogromnu cjevcugu mi se neda jer nazad je prilicno naguzvano jer ima i zadnji pogon. samo cu uraditi neku roru bolju pored, ili ovo lakirati da ne odskace i to ce za mene biti dovoljno ;)
 
Član
HONEY je napisao(la):
ma kakvo zapustanje, radi se naveliko :cool:

ponovo se vratio stari entuzijazam kao prije par godina. ja i Sreto smo zapoceli stelovanje i pripreme ovih dana

naime iako je 2010 godina bila super i uspjesna ja sam ostao ljut na kraju sezone jer sam skonto kakvim sam okolo prodanim dusama okruzen (sa citava balkana, a ponajvise iz svoje zemlje) koji su odmah poletili da se "prodaju Calibri" i koji su se drznuli tracati mene dok nisam bio prisutan (sve sam saznao, bez brige, svaka rijec mi je prenesena)
e pa poruka prodanim dusama i popuzanima diljem balkana glasi da se ja pripremam i jedva cekam da im dernem idola ;)
ja sam cvrsto vjerovao u svoju pobjedu tada (jer bi dosao sa jos boljom postavkom nego u Osijeku kada sam isao vrijeme auta 10.6 sec, a uostalom sve i da sam dosao sa istom postavkom ne mislim da bi moj konkurent me nadjacao) i jedino sto me je sprijecilo doci su svjecice, ali nema veze sto se nije desilo 2010 mozda ce se desiti sada 2011
i drago mi je da je sve tako ispalo na kraju, jer mi je to samo otvorilo oci i dalo motiv i snagu volje

nek prodje sve ok, doci cu jaci nego ikad do sad, nikad veca snaga, nikad bolja koncepcija, nikad bolji start, nikad vise uradjenih bitnih detalja

sada je samo to prioritet nakon lakiranja, a poslije sezone 2011 mozda se krene raditi unutarsnjost, mozda i muzika, zavisi sta odlucim dalje

i jos jedna napomena. ja nisam lik na baterije. nisam pricao pa zasutao. godinama sam tu, i uvjek sam stojao iza onog sto pricam, dokazujuci to i svojim djelima. ja sam IN od pocetka do kraja;)

WANT SOME?? COME GET SOMEEEEEEEEEE :icon_twisted:

:lol::lol::lol:

Jesi napušen repo?
 
Početnik
neznam za tebe ali ja ne pusim :icon_biggrin:

ako ti je sta nejasno onda procitaj opet, iako mislim da je poruka prilicno jasna. naci ce se dosta njih u BiH u tome :cool:
 
nazalost je u BiH sve vise i vise ovakvih kakve si gore opisao, neki je djavo usao u ljude to nije normalno, ne mozes s nekim normalno popricati vise, a ne sta drugo......

golfic simpa, nisam ga nikada uzivo vidio ali ako bog da ove sezone cu zasigurno.... pozzy
 
Član
masina je znas vec ma boli glava, a ti si jedan od onih likova koji vole sve da odrade bez imalo propusta i sve perfektno vidim smetaju ti neke sitnice oko lakiranja i neka tako i treba sve odradi kako valja i zato i imas ovakve extra rezultate a nadam se da ce biti i jos bolji u ovoj 2011...i nemoj se puno zamarat okolo likovima bespotrebnim ti si vec dovoljno dokazao tako da je sad svejedno hoces li dalje biti naj ili ispusiti ionako si vec LEGENDA...puno srece samo ih deri sve odreda :D
 
BHT Ovisnik
svaki dan auto viđam,neki dan viđoh ga i na pisti,nisam iskusio al bih volio kao suvozac jedan krug preko piste:cool:

samo kako viđoh na pisti sic u lezecem polozaju,nije valjda da onako mozes voziti:D
 
Član
drago mi je sto sam procitao sta sam procitao, imas cilj,siguran sam da ces ga ostvariti. Ljudi su pogani,najvise se vole kititi tudjom nesrecom,tako je bilo i u zivinicama zadnju trku,kada si najavio svoj dolazak,ali sjebale te svjecice jbg,i tada se vidio pravi odraz ljudi. Zao mi je sto je toliko tesko podrzati zemljaka,covjeka koji radi svoj posao najbolje sto umije, jednostavno imas nesto sto mnogi nemaju,i o tome ce samo sanjati. ali sve to i dalje nije dovoljno, mislim da si navikao na to da te mnogi ne podnose, tesko je priznati da je nesto dobro. Ti Roma samo naprijed, ako nista imas ljude koji ce uvijek navijati za tebe,ma koji god bio.
Veeliki pozdrav;)
 
Početnik
menso - zahvaljujem

col3 - nije problem provozao sam mnoge na pisti pa mogu i tebe, ja neznam kako izgledas i tko si pa ako budem opet na nekom skupu ti se javi ;)
a sto se tice sica sic je prolomio i nemoze da drzi vise (vjerovatno bas od potezanja i trzanja mozda da je to utjecalo), pa cu ga ovih dana samo zavariti da bude privremeno u uspravnom polozaju, dok ne nadjem neke bolje ;)
 
BHT Ovisnik
a to je to :D

ja sam bio parkiran sa crvenom jettom ondje do tebena pisti,mada mnogo raje pa kako ces i znati :)
 
Član
Kako se ja nikad ne sjetim pitat krug da me provozas xD

Iduci put spremi auto za nas dvojcu da vidimo jesu li ti udobni sicevi :p
 
roman je masina :)
obozavam njegove izreke tipa WANT SOME?? COME GET SOME,I'm not the greatest, I'm the double greatest...covjek sa puno samopuzdanja ...
samo napred :cool:
 
Član
Sve pohvale frendu....sada duja i sa vanka izgleda super (ja bi samo maknuo ove štope i stavio smoked da se uklapaju sa farovima i sve 5)...
Veliki pozdrav;)
 
Druze respekt za ovoliki trud i zalaganje ,svaka ti cast ,golf je uradjen perfektno ,branici mu bas pristaju ;)

jedina zamjerka su stopke ,nekako se ne slazu ,najbolje bi bile smoked na njemu :icon_smile:

pozz
 
Početnik
dohc24v je napisao(la):
Sve pohvale frendu....sada duja i sa vanka izgleda super (ja bi samo maknuo ove štope i stavio smoked da se uklapaju sa farovima i sve 5)...
Veliki pozdrav;)


jebo stope:icon_biggrin:

bit cu ja u Livnu u srijedu preko dana mozda pa te mogu zovnut na pice ;)
 
Top