Golf mk2 4-MOTION 16V TURBO

Golf mk2 4-MOTION 16V TURBO

Član
Druze svaka ti cast, objasnio si svima! Na koliko si samo osporavanja naisao, na koliko ismijavanja na ovom forumu, a vidi sada gdje si.
 
Član
todorovic je napisao(la):
Druze svaka ti cast, objasnio si svima! Na koliko si samo osporavanja naisao, na koliko ismijavanja na ovom forumu, a vidi sada gdje si.

svi koji su ismijavali sada sute,i to tako obicno bude,svi laprdamo u prazno,umjesto da se ufatimo posla pa kad nesto uradimo onda komentarisemo. Najlakse nam je vecini pricati iz monitora,to moze svak

Roman je car,ono sto on radi ne moze svako;)
 
Član
da se ja upisem. znam auto ko svoje . prije lakirana dodi da skinemo stakla da ih odradimo a poslije muziku ubacamo.. pozzz
 
Član
viidio sam ga jednom u zivinicama,, slusam nekog lika kaze " jooj vidi ono anti-tuninga",, :p nakon utrke je se usutio hahaha.. svaka cast na vozilici .. nego zanimala me jedna stvar,,, koje je boje bio ,, kad si ga uzeo.. i odakle si ga uzeo ( koji grad) .. poznat mi je =) ...
 
Član
uni--que je napisao(la):
viidio sam ga jednom u zivinicama,, slusam nekog lika kaze " jooj vidi ono anti-tuninga",, :p nakon utrke je se usutio hahaha.. svaka cast na vozilici .. nego zanimala me jedna stvar,,, koje je boje bio ,, kad si ga uzeo.. i odakle si ga uzeo ( koji grad) .. poznat mi je =) ...
bila je obicna dvica fabricka 4 vrata
 
Početnik
auto leti , jbg sta reci ...


tebi majstore svaka cast , puno srece u daljnem radu

eeh da je moj golf

ja bi mu samo branik zadnji promjenio , i ove stopove mozda i et ...

kako god ....uzivaj ,

i


punnnnnnnnnnnnnnnn
 
Početnik
uz dosta zakasnjenja, lakiranje je zavrseno nedavno. nisam pravio nove slike jer nisam imao vremena, narednih dana cu srediti sve sitnice po autu pa cu ga slikati kompletnog

ja sam bas zadovoljan. kao sto sam i najavio sve je ispalo, sada su i mrezice u boji auta. na proljece cu uraditi detaljno poliranje felgi

evo sada slike koje su uslikane odmah nakon lakiranja. vec na ovim slikama sjaj je odlican, ali trebam napomenuti da sjaj nakon samog lakiranja bude tek djelomican, 24 sata kasnije se vec dosta pojaca. to ce se vidjeti na slikama koje cu uskoro napraviti

ostali radovi ce poceti tek za mozda mjesec dana ili kasnije, dok zavrsim ostale obaveze. uostalom nista i nije hitno trenutno










 
Cini se lijepo odradeno...samo naprijed,drago mi je da si poradio na stylingu...takva masina mora imati i lijepu karoseriju...samo naprijed.
 
Član
fino izgleda. samo me cudi da si to sad radio, a nisi cekao proljece. osim naravno ako ce biti garaziran preko zime... :D
 
Član
malo je reci da je dobro,osvjezio si ga momacki,svaka cast roma,samo naprijed, cekamo nastavak radova;);)
 
Top