Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
dsc00091zm.jpg

By darko_gt at 2011-08-28

dsc00092h.jpg

By darko_gt at 2011-08-28

dsc00093e.jpg

By darko_gt at 2011-08-28

dsc00094jx.jpg

By darko_gt at 2011-08-28

dsc00096r.jpg

By darko_gt at 2011-08-28

Gewinde stizu u sredu ovako mi podera rub gume :icon_sad: presiroke felge za ovakav sistem spustanja ...
 
e ***** te, nisi pametan sto si uzeo te polu gewinde (samo prednje, nazad obicni amorti), trebo si se strpit, naletio bi ti citav set u roku od sedmice, cvaja je to, siguran sam da sad u Bosni ima bar 5 setova na prodaju, samo treba nac.

I kako ces onda rijesit zadnje kacanje? jer ti i nazad dere gumu
 
Član
ja imam problem sa zadnjim crvenim oprugama zato sto ih je predhodni vlasnik odrezao .... a amortizeri su mi vec polosi tako da ih svjedno moram mijenjati s tim da su ovi ako lik ne laze neki sportski samo cu na njih dodati one male plave opruge i nece strugati jer ce biti kruto boze a naprijed idu oridjidji gewinde s tim da sam ove zadnje sa oprugama dobio za 50 km sto i nije toliko puno a prednji me dodju sami 200 KM .
 
pa 200 km samo za prednje i nije malo, pogotovo sto ne znas ni koja je marka, a cim lik nije napiso koje su marke onda sigurno da nije KW, Weitec, H&R, Eibach i sl.

Ne znam, al mislim da si te pare mogo i pametnije potrosit ;)
 
Član
Karbon folija u zamjenu druze ide :D, Jedini lik koji mi je rekao normalnu cijenu ako bude prodavao je puki ostali su bubali extremne cijene a puki svoje nece prodavati do zime a ka gratis bilo bi dosta prepravke znas vec kec/dvojka tako da bi u svakom slucaju ovako poderao gume koje su me kostale preko 200 km plus montaza balansiranje itd tako da me ovo dodje jeftinije u svakom slucaju a i fazon je :)
 
Kazem ti, da je kompletan set i da bar znas koja je marka, da nisu neke sabankse koje se blizu propisavanju, eh onda si se zajebo, al et ajde nadam se s tobom zajedno da ne budes te (ne)srece.

De mi kako sutra zaboravi narezat metar bijele :D
 
Ooooj sjetio se poslat slike, sta ce to bit :)

Nego jesi gledo fotke sa kamerice, haha :D

Sutra te opet zivkam za bijelu, zvat cu te dok ne dobijem odgovor "evo odrezo sam, drzim je u ruci" :D
 
Član
evo posto dare nece da okaci slike..moram ja:D

evo malo je vracen sjaj ats-icama:icon_smile:

prije tretmana......

IMG_1017.jpg


posle...

IMG_1014.jpg


zadovoljni vlasnik :icon_smile:

IMG_1012.jpg


velika je steta sto nismo imali gdje da operemo golfa pa da to bude kako treba...inace, zavrsili smo u 11h :D

IMG_1028.jpg
 
Top