Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
Brate sta da ti kazem za 2 sata si ih preporodio svaka ti cast samo imam problem ne moze da se ogleda vise od 4 trebe istovremeno :)
 
Član
jesu se usijale majko mila, svaka cast puki, konto sam kad ce da stavi slike, moram sve prije na fb-u da vidim:cool::cool:
 
Član
funky.....do aparata je :lol:

da, da tako se sijaju...:icon_smile:

Armine, sta cu kad Darko nema vremena da okaci slike pa moram ja :D

bilo mi je zadovoljstvo odraditi felgice na ovako dobroj dvici...sad mojih radova ima i u Brckom :icon_smile:
 
Početnik
:icon_eek: Puki mame mi moje tebi treba ukinut internet pa svaki put moram tati popit svu tablu apaurina da se smirim i nakraju me kudi covjek.Nisi ti dobar nikako cim ovako radis.Prejebeno izgledaju :icon_eek:

Svaka vam cast :cool::cool:
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
:icon_eek: Puki mame mi moje tebi treba ukinut internet pa svaki put moram tati popit svu tablu apaurina da se smirim i nakraju me kudi covjek.Nisi ti dobar nikako cim ovako radis.Prejebeno izgledaju :icon_eek:

Svaka vam cast :cool::cool:

:lol::lol::lol:

kao sto sam vec rekao risah...ti si manijak:D

erole...tvoje felgice su na masini.....a sredice se danas ;)

nema frke samo donesi da ih malo Rocco preleti
 
Član
Ma nema puki je car sve je ispalo extremno ocaravajuce za moje oci , a lik je slozio masineriju za poliranje felgi svaka mu cast znaci boli glava .


BTW vracam se staroj ideji montiranja digifanta na moj motor i nadam se uspjehu i boljim rezultatima takodje mozda uspijem to sloziti do osjeka a mozda ostavim za posle uglavnom sve jos vjerno ceka za ugradnju u garazi :D
 
Top