Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
Jbg druze moj moto je nije to puno para da bi ja razmisljao o tome :icon_biggrin: , Nove ideje se neprestano radjaju posebno sada kada mi stize nova roba carbon maske za golfa 2 ili 4 fara bez znaka i svasta nesto ;)
 
Član
Trudimo se, jedino mi se ne svidja sto sam morao da stavim dva filtera ali opet je ispalo kao zanimljiv fazon.
 
Član
Evo stigla svecano nakon dugo iscekivanja.

dsc02076ui.jpg

By darko_gt at 2011-07-12

dsc02076ui.jpg

By darko_gt at 2011-07-12
 
Član
Drug...zar nisi malo preterao sa tom karbon-folijom :icon_question:...pa kud je stavi na onaj vezni lim :icon_eek: cini mi se da je bolje da si prelakirao vezni lim, ako vec ima nekih ostecenja ili sta vec, nego ta folija.


A sedista.....:icon_rolleyes:...sedista su OK, al mi se cini da ona ipak, barem po meni, nisu za G2 sa obicnim motorom, vec za nesto sto fiiiiiiiiiiiiijuce :icon_smile:
 
Član
ArminM je napisao(la):
uhh dobre kadice, eto ih u boji sa autom, svaka cast, isplatilo se cekanje definitivno;)

Brate i to sto kazes ali nacekao sam se i to fino.

pukim48 je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:

svaka ti dala dare...ovo je vrh :cool::cool::cool:

Fala brate , jel sparco ili nije :lol:

AnDel je napisao(la):
zavidim tvojoj guzi :lol: :cool:

p.s. cijena ?

:lol: sto jest jest dugo sam ih i sanjao :)

A cijena 250 € par



Twister je napisao(la):
Drug...zar nisi malo preterao sa tom karbon-folijom :icon_question:...pa kud je stavi na onaj vezni lim :icon_eek: cini mi se da je bolje da si prelakirao vezni lim, ako vec ima nekih ostecenja ili sta vec, nego ta folija.


A sedista.....:icon_rolleyes:...sedista su OK, al mi se cini da ona ipak, barem po meni, nisu za G2 sa obicnim motorom, vec za nesto sto fiiiiiiiiiiiiijuce :icon_smile:

Drug vezni lim je kao nov ali sta da radim sa 5 rolni folije nego da je lijepim :) i ako sam to zalijepio za 5 minuta iz fazona da vidim kako mi izgleda . Drug moj ulagao sam ja i u motor i dovoljno ide jos par sitnica da odradim mada imam vec narucenu inox granu a olaksan zamajac je kod mene u garazi i meni dosta , i ovako Šisam ove tdi-e i crvene i svasta nesto a plus sam sebi mogu ceprkati po motoru i vozim regulano auto ne razmislam dali ce me gdje hapit murija osim ako nisi mislio da ubacim TD-a pa da fijuce :)

http://imageshack.us/photo/my-images/804/dsc02079e.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/593/dsc02082z.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/197/dsc02083i.jpg/


Evo koja fotka kako su legla.
 
Član
sjedista su legla samo tako, mislio sam da ce biti puno vislje kad ih ubacis, ali srecom nije, bas dobro izgleda;)
 
E Dare imal Fia homologaciju :D

zezam se, nije lose, samo nije to ono sto sam ja ocekivo, ako ti gazda moze nabavit prave kadice, dakle nepreklopne racunaj da uzimam kad se oporavim jednog dana :)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
E Dare imal Fia homologaciju :D

zezam se, nije lose, samo nije to ono sto sam ja ocekivo, ako ti gazda moze nabavit prave kadice, dakle nepreklopne racunaj da uzimam kad se oporavim jednog dana :)

dare, ovog treba istuci sledeci put kad se sretnemo....udarila mu radijacija u glavu :lol::lol::lol:

super su cucnula..jedva cekam da ih vidim uzivo :cool::cool::cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
sjedista su legla samo tako, mislio sam da ce biti puno vislje kad ih ubacis, ali srecom nije, bas dobro izgleda;)

Ma legla su samo tako, bilo je malo varenja nosaca i prepravke ali jbg trud se isplatio a carbon folija sve lijepo prekrije :)

erol_brcak je napisao(la):
E Dare imal Fia homologaciju :D

zezam se, nije lose, samo nije to ono sto sam ja ocekivo, ako ti gazda moze nabavit prave kadice, dakle nepreklopne racunaj da uzimam kad se oporavim jednog dana :)

Imaju papiri od oba sjedista samo nije to ono za wrc i ostalo tacnije nije fixno sve se moze nabaviti samo para ponudis i stize :lol: naravno prvo mene podmitis . Sve u svemu moguce je u njih ugraditi i grijace sjedista posto im je presvlaka na cicak pa mozes da skines da oeperes ;) ili da ostavis nesto ispod ;) .

@ puki

Ma osisat cemo ga najbolje je to , Mada ja znam sto on uradi ili napravi ili ima to je najbolje :lol: ovo sve ostalo nula bodova
 
Top