GOLF Mk2 1.6d

GOLF Mk2 1.6d

Član
Duze sam vrijeme na forumu al nikako da stignem predstaviti auto.. nije nesto ali eto sluzi.. kupljen prije nekih 3 mjeseca, svidjelo mi se najvise sto mu je unutrasnjost dobro ocuvana za to godiste... evo malo slika da se vidi o cemu se radi :D

kad je dosao kuci..

kuka bila potrebna pa sam nasao orginalnu sa instalacijom..

zatim maska sa cetiri fara HELLA maska i mali farovi..jedan je malo korozirao ali nabavljeni su vec drugi samo dok bude vremena finog da se to zamjeni, i zmigavci tamni..

stavljene i stopke, muzika ubacena, pioneer wofer, pojacalo zvucnici u dasci od golf 3, i naprijed visokotonci u tabli..

na autu je dosta toga pomjenjano kako je kupljeno.. prekida svjetala mi je prvo pukao.. onda one plastike od poluge za mjenjac, posto je bilo puno lufta... ladice na vratima od novije tipe, centralna i tako jos nekih sitnica... evo jos slika poneka kakav je sad...





i umalo da zaboravim najbitnije obrtaljka :D
http://www.youtube.com/watch?v=FUbBDFULOfA
 
Član
svidja mi se kako si poceo i na branicima odradi crvenu liniju znak u crno i zmigavce druge...;)
 
Član
bice i na branicima crvena i znak u crno dok malo topliji dani budu sad je pohladno sa se sprica :D a za zmigavce neka zasad ovih pa cu vidjeti mozda kasnije nesto promjenim... :icon_smile:
 
Član
Hvala drug ;) uradio sam podosta stvari otkako je kupljen.. ima se jos planova ali je malo plitak dzep.. ice pomalo... :icon_smile:
 
Član
RE: GOLF Mk2 1.6d NOVI VOLAN

Nabavio sam ovaj neki kao sportski volan u pomalo losijem stanju, tacnije potrebno ga je presvuci... ako nesto neko zna bolje o njemu neki info...


 
Član
Evo malo se ponovilo.. nabavljeni dugo dugo trazeni tapacirunzi za gepek.. i postavljeni.. evo jedna brzinska samo slika dok se radilo posto sam se zaledio :D

i nabavljen ovaj naslon za ruku od golfa 4.. pa moram nesto pokusati ako ga uspijem ubaciti..
 
Član
dobar samo naprijed polako i ja takodje imam golfa 2 1.6 D i planiram malo da ga sredim na proljece pa daj mi inspiraciju!!! dobar pocetak tako nesto i ja planiram!! pozzzzz ;)
 
Član
vazi nije problem ako budes trebao pomoc, javi na PP

evo danas se malo cackalo ponesto..
stavljeen naslon za ruku samo nako da vidim kako ce uzgledati pa kad se bude imalo vise vremena ici ce na sarafe :icon_smile:

nabacen i novi volancic...
nabavljenj takodje orginalni rajfovi za feluge...

ofarbao sam i znak u crno...

i evo par onako..


 
Član
meni je skroz ovaj volan OFF al stvar ukusa onda papucice skroz OFF..unutrasnjost svaka cast na odrzavanju cisto i pedantno i nosac super se to uklopilo ali ovo dvoje naa-aa..slikaj nam i zadnjio dio citavog golfaca jesu ovo orginal stopke od gti-a ili su zatamljene..;)
 
Član
a to ja zasad malo dok ne bude kasnije para malo vise... imam nabavio sam noviji onaj volan ali mi fali onaj poklopcic za njega.. pa dok i to nabavim ici ce na presvlacenje i u auto... papucice su bile i sta ja znam meni ne smetaju, lakse mi je nekako i voziti sa ovim zato sto su vece.. zatamnjene su stopke posto nisam mogao nigdje naci org. da su u dobrom stanju...pa ce i to jednog dana ako kad nalete org biti zamjenjeno.. :icon_smile:
 
Top