golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

prico sam s momkom za niklovanje treba ih pripremiti dobro plus oni ce ih u kiselin umociti. ja ovo nisam pripremo samo ih iz zajebancije ofarbo da vidim kako izgledaju i jebacki izgledaju. ova je jedna 8 j a druga 7j tako da cu ici pozadi sire napred uze. kad stignem sutra namontiracu na auto da vidim kako izgledaju..
 
Početnik
RE: golf mk1_1978_by ANES

Anese, sta mislis da fino u tvog Golfa ubacimo pogon i motor iz moga? auto bi imalo jedno 400 kila manje, i eto ga, cista 9-ka :icon_biggrin:

salu na stranu, ja sam direktno u tijeku sa ovim projektom i pomoci cu i potrudit cemo se da ga sto vise ubrzamo

tako sada Anes ce imati auto za style (bijeli Golf) i auto za race (ovaj..) ;)
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

HONEY je napisao(la):
Anese, sta mislis da fino u tvog Golfa ubacimo pogon i motor iz moga? auto bi imalo jedno 400 kila manje, i eto ga, cista 9-ka :icon_biggrin:

salu na stranu, ja sam direktno u tijeku sa ovim projektom i pomoci cu i potrudit cemo se da ga sto vise ubrzamo

tako sada Anes ce imati auto za style (bijeli Golf) i auto za race (ovaj..) ;)
[/q
ima da ide ko lud samo
jos malo olaksati a nece se pokvariti fabricki izgled auta;)
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

ev felge stigle na auto sto sam ja radio i jebacki izgledaju ev slika
[attachment=37228]
[attachment=37229]
[attachment=37230]
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

razvukao si ih momacki....:D samo lijepse ofarbaj ovo a inace ovo je odlicno...jos kad ode u pod....:D :D :D

gdje ti je prednji pranik???'
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

ovo su felge 7j a 8 jos nisam stavio i nisam distace stavljo a ludilo izasle su vani ... hvala
 
Legend
RE: golf mk1_1978_by ANES

mislim da bi 185 60 bilo mjera, ako uspijes navuci 175 70 ili koji procenat visine, to ce biti extra, ali tesko da ces uspjet to navuci..
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

.nOKe je napisao(la):
mislim da bi 185 60 bilo mjera, ako uspijes navuci 175 70 ili koji procenat visine, to ce biti extra, ali tesko da ces uspjet to navuci..

probati cemo navuci prvo 175 70 13
 
Top