golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

[attachment=37382]
[attachment=37383]
danas nabacena druga guma 175 13 nasao sam poklopac za felge od golfa mk3 i lijepo izgleda mortizere danas kupio da spustim auto bice slika kada se odradi te neke stvari
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

anes golf je napisao(la):
danas nabacena druga guma 175 13 nasao sam poklopac za felge od golfa mk3 i lijepo izgleda mortizere danas kupio da spustim auto bice slika kada se odradi te neke stvari

fino fino :icon_smile::icon_smile: samo jos ofarbat i bice extra...svaka cast ;)
 
RE: golf mk1_1978_by ANES

eh ovaj put radovi teku u pravom toku,nista zurba samo laganini i kvalitetno,sve ce biti u dure,svaka cast na odabiru vozila kao i na dosadasnjim ucinkom . extra
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

danas malo radio pa ev slika koja falc felgi ofarbo spustio pozadi, rastavio motor zamjeno klipove karike i smotiro ove slike su s izvadenim motorom pa je malo odignut napred motor sam radio da mogu vozati preko zime jer je bjeli u garazi
[attachment=37483]
[attachment=37484]
[attachment=37485]
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

napredak se vidi
samo brate odvoji malo vremena i sredi malo ove felge
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

svaka ti cast brate, puno truda ulazes u ovo, stvarno sve pohvale od mene,samo naprijed
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

Trebalo je malo nizi profil guma da uzmes, ja makar mislim, ali razvukle su se kao kackavalj :D
I mislim da bi trebalo da skines vizirku i folije sa stakala jer nisu bas u old school fazonu, inace pohvale za ovakav projekat, samo napred ;)
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

ev stigla nova obuca 15 felge i spusti pozadi. samo neznam hocu li stavljati 15 ili 13 sto sam ja radio
[attachment=37535];)
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

dobre su ove felge bas unikatno izgledaju samo ih ispoliraj :)

Pa mijenjaj u toku godine malo celicne malo ove :)
 
Top