golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

pozz moze jedno pitanje kod mene su isti ovakvi pojasevi scorth samo crveni i kod mene su zadnji djelovi isto na struju dakle bčni utikači tj zadnji pojasevi se izvlače na struju nisam ih jos montiro kako ih izvlačiš odakle si struju uzeo tj odakle je najlakse svaki put njima poslat struju da se mogu izvlacit prilikom voznje pozz hvala
 
Legend
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

aaa gdje nadje pojaseve,...hocu i ja,sve ima al zuto ni za boga miloga da nadjem
svaka cast,fino radovi teku ;)
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

dadao_style je napisao(la):
pozz moze jedno pitanje kod mene su isti ovakvi pojasevi scorth samo crveni i kod mene su zadnji djelovi isto na struju dakle bčni utikači tj zadnji pojasevi se izvlače na struju nisam ih jos montiro kako ih izvlačiš odakle si struju uzeo tj odakle je najlakse svaki put njima poslat struju da se mogu izvlacit prilikom voznje pozz hvala
struju im dovedes s brave cd svjetala ili slicno jer im treba struja da rade
 
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

anes golf je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
pozz moze jedno pitanje kod mene su isti ovakvi pojasevi scorth samo crveni i kod mene su zadnji djelovi isto na struju dakle bčni utikači tj zadnji pojasevi se izvlače na struju nisam ih jos montiro kako ih izvlačiš odakle si struju uzeo tj odakle je najlakse svaki put njima poslat struju da se mogu izvlacit prilikom voznje pozz hvala
struju im dovedes s brave cd svjetala ili slicno jer im treba struja da rade

znam ija da im treba struja da rade al ima struja nije potrebna citavo vrijeme vec samo kad se izvlace zasto bi se motori unutar pojaseva radili non stop dok svijetla gor
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

trazio ovi dana boju za auto i nadena boja ako kome treba sifra evo je LP3G :cool:
nesto ce oavako izgledati moj kec orginal fabrika gti :icon_smile:
[attachment=39071]
 

Prilozi

  • 25630_52926.jpg
    25630_52926.jpg
    65 KB · Pregleda: 99
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

ja samo cekam konacan ishod ;) sve ce biti dobro, fino ti to radis :icon_biggrin:

kec sa slike pojam i uzor :cool:
 
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

komplikujes ga i ti sa bojama,, ako trazis nesto jednostavno
ofarbaj ga u obicnu Y3D crvenu i miran,, mada ti je 5x bolje
da ga metalikom ofarbas, bez rozih perli i sl,, sretno u nastavku;)

tacnije Tornado Red LY3D.
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
komplikujes ga i ti sa bojama,, ako trazis nesto jednostavno
ofarbaj ga u obicnu Y3D crvenu i miran,, mada ti je 5x bolje
da ga metalikom ofarbas, bez rozih perli i sl,, sretno u nastavku;)

tacnije Tornado Red LY3D.



od perle sam odusto jer je tesko odrzavati , malo citaj te projekat . radim auto orginalni gti i ovo je boja LP3G Flashrot samo cekam lijepe dane da rastavimo auto a unutra je vec spremno za lakiranja
 
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

metalik boju tesko odrzavati:icon_question: dobro radi kako hoces, ja sam ti samo predlozio
da ga ofarbas metalikom, a sam ces vidjeti zasto, nakon godinu dvije,
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
metalik boju tesko odrzavati:icon_question: dobro radi kako hoces, ja sam ti samo predlozio
da ga ofarbas metalikom, a sam ces vidjeti zasto, nakon godinu dvije,
metali je ok nije teska za odrzavati al ne ide autu od 78 godistu jer ja hocu fabrika..;):icon_smile:
 
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

dobro, mozes uzeti obicnu ovu crvenu sa bezbojnim lakom,,
jer obicna boja gubi sjaj i treba je redovno polirati, kad ga vec sredjujes da
traje,, sretno sa kecom bice to dobro kad se sve napakuje
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

anese odlican uzor imas,kao sto amir kaze jedva cekam da vidim konacan proizvod svega. mislim da ce biti odlicno,samo naprijed care,puno srece u radovima;)
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Anese kec će da bude preverzija smao nastavi a za ovu fabričku boju sam ti govorio to najbolje njemu pristaje...sretno..pozzzz:cool:
 
Top