golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

GolFanatiCars je napisao(la):
ovako izgleda bas ok ;) osvjezit crvenu boju na okviru maske i skinit foliju :icon_biggrin: i odlican :icon_biggrin:

Meni bi bilo bolje kad bi se ispolirale, vidicemo stace anes reci ;)


Pravo fino kec izgleda
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

ja se zalim alenu iz sarajeva zahvaliti sto mi je ustupio svoju gti ralicu da napravim sebi. ovo sam namontiro nabrzinu samo da uslikam jer auto sad ide na rastavljanje jer ide motor gti i ovis i oprema i lakiranje koplet auta..
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

Ja bih mu ostavio fabričku boju ...al tvoje auto pa ti kako hoćeš.......ova mi puno tamna...pozzz
 
RE: golf mk1_1978_by ANES

ide to na bolje ;) samo naprijed i sretno ;)

boja i lak kad bude komplet to ce biti druga prica do tada je da cekam kad se uradi onda idu komentari i misljenje o uradjenom :icon_smile:

mislim da ce biti super :icon_biggrin:
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

odlično napredujes , ovaj kec ce da bude za 10 nema sta , ja bih isao na neku marlboro crvenu , meni licno najljepsa :D , iskreno mislim da ce super biti , sve najbolje u nastavku :D
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

anes golf je napisao(la):
ja se zalim alenu iz sarajeva zahvaliti sto mi je ustupio svoju gti ralicu da napravim sebi. ovo sam namontiro nabrzinu samo da uslikam jer auto sad ide na rastavljanje jer ide motor gti i ovis i oprema i lakiranje koplet auta..

tu smo da se pomazemo ;)a za boju ako hoces imam ti ja kod orginal gti crvene od keca ja sam nesto sebi planirao tu boju pa ce mo vidjeti jos
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

alenx je napisao(la):
anes golf je napisao(la):
ja se zalim alenu iz sarajeva zahvaliti sto mi je ustupio svoju gti ralicu da napravim sebi. ovo sam namontiro nabrzinu samo da uslikam jer auto sad ide na rastavljanje jer ide motor gti i ovis i oprema i lakiranje koplet auta..

tu smo da se pomazemo ;)a za boju ako hoces imam ti ja kod orginal gti crvene od keca ja sam nesto sebi planirao tu boju pa ce mo vidjeti jos
neso planiram da neradim perlu nego metalik crvenu al od gti moze posalji mi broj boje da pogledam. skupa za odrzavalje perla
 
RE: golf mk1_1978_by ANES

odlicno ti napredujes ;)
super sicevi :cool:

samo polahko, temeljito i sa puno volje i sav trud ce izaci na exstra rezultat ;)
 
Top