golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

rekao sam svoje davno necu da se raspravljam auto ostaje kako jes ako neko ponudi dobre pare mozda ga i prodam heheheh. sto se tice bjelog svak bih voli da voza nako auto al trebaju pare i trud meni nije auto da mi lezi u garazi ili slicno. ja sam svaki dan na cesti. imam rezevne metalne branike trebo bi staviti na bjelog ba da bude ok.. jebes ti tuning kad ulozis 200km spusti i felge ..
 
Početnik
RE: golf mk1_1978_by ANES

.nOKe je napisao(la):
a ovo zanje je cisto namecanje svog misljenja drugima, ne furaju svi trkanje kao sto ti to radis, i nemaju svi ambicije da budu najbrzi.. tako da imaj to u obziru.. isto kao sto ti volis da ti je auto brzo, ima ljudi kojima to nije ni na pameti.. hoce jednostavno lijep i kulturan auto.


pa nije nametanje. sad si sam u ostatku texta rekao, svatko radi kako zapravo zeli ;)

u pravu si da je steta da takav model "nestane" ako ih vec ima tako malo, ali nemoze se u isto vrijeme ici u 2 smjera, tesko bi bilo izvedivo da bude bas 100% sve orginal (da bas nista ne odstupa) i da moze voziti SR. ta odluka je na vlasniku i ja cu ga podrzati u svakom slucaju

ja se nadam da cemo voziti skupa za Osijek ove godine, makar na zadnji race u OS :cool:
 
Legend
RE: golf mk1_1978_by ANES

Sto se mene tice, nek ostanu metalni branici, uska stopa, i nek stavi neke odl school felge na njega, ili jednstavno nek nastavi sa ovim celicnim .. da napravi jos 2 i to je to.. sto se vizuelnog izgleda tice.. mjera, nema puno odstupanja, a motor nek sprema kako mu je zelja i volja, uostalom cim saradjuje sa tobom, bit ce nesto brzo kako god..
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES



Uploaded with ImageShack.us
EV uzela se boja za auto farba se gepek, a ostalo se ceka lijepo vrijeme da se vozi u komoru i lakira


Uploaded with ImageShack.us

.nOKe je napisao(la):
Sto se mene tice, nek ostanu metalni branici, uska stopa, i nek stavi neke odl school felge na njega, ili jednstavno nek nastavi sa ovim celicnim .. da napravi jos 2 i to je to.. sto se vizuelnog izgleda tice.. mjera, nema puno odstupanja, a motor nek sprema kako mu je zelja i volja, uostalom cim saradjuje sa tobom, bit ce nesto brzo kako god..

ma ja sto kazem tako je al slusam savjete dobri majstora kolega kao sto su roman eso, draga, mirko i t.d. jer ljudi znaju o motoru. ljudi pricaju na momke da su vaki naki al oni ima uspjeha i ja ih cjenim kao majstore i kolege.
 
Početnik
RE: golf mk1_1978_by ANES

tibor987 je napisao(la):
jel ova crvena ona toronado crvena ? tako mi izgleda


pa odmah se vidi da nije tornado rot. tornado rot je bas obicna crvena boja a ovo je dosta drugacije
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

tibor987 je napisao(la):
jel ova crvena ona toronado crvena ? tako mi izgleda

Kecevi se nikad nisu farbali tornado rot bojom. Nije tada postojala ta boja.
Farbali su se Mars Rot bojom ;)
Tornado rot je stigao tek na dvici i to modelima poslije 1987 godine

HONEY je napisao(la):
pa odmah se vidi da nije tornado rot. tornado rot je bas obicna crvena boja a ovo je dosta drugacije

Nije bas obicna. Tamnija je i "punija-krvavija" od obicne crvene. Za Mars rot se moze reci da je obicna crvena ;)
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

bola' ljudi vi ste svi zapeli malo previse oko onog jednog sata i nitko nece ni da cita ostalo.Anes je sam rekao da ce golf da ostane sto se izgleda vanjskog tice u fabrickom stanju i to je to.Druga stvar sto ubacuje od Gti-a neke stvari,sto je na kraju i neophodno jer planira voziti Sr s njim.I ovdje postaje meni se cini kao i kod nas u Konjicu,najvise seru oni koji vozaju tudja auta i koji u zivotu nisu promjenili sarafa,a ne nesto drugo..To se ne odnosi na .noKeta i jos par vas,ali ovi drugi ce se pronaci..Golfa vidjam svaki dan i Anesu zelim sve najbolje,premda ga osobno i ne znam,da i mi Konjicani imamo predstavnika na Sr-u :)
 
RE: golf mk1_1978_by ANES

lijepa ce biti ova boja,nadam se da ces uspjet i pojavit se na SR,sve najbolje u nastavku
 
RE: golf mk1_1978_by ANES

:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim: Svaka slijedeca rasprava koja bude isla u krivom smjeru, povuci ce za sobom sankcije..Nije mi namjera da "prijetim" niti volim da pisem postove opomene..Konstantno pisete jedne te iste stvari..Svaktko ima pravo da svojim novcem i sa svojim stvarima radi sto god zeli! Ukusi se razlikuju i o istim se ne raspravlja! Ovdje podvlacimo CRTU ovako:

___________________________________________________________________

KRAJ RASPRAVE !
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

roki_actros je napisao(la):
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim: Svaka slijedeca rasprava koja bude isla u krivom smjeru, povuci ce za sobom sankcije..Nije mi namjera da "prijetim" niti volim da pisem postove opomene..Konstantno pisete jedne te iste stvari..Svaktko ima pravo da svojim novcem i sa svojim stvarima radi sto god zeli! Ukusi se razlikuju i o istim se ne raspravlja! Ovdje podvlacimo CRTU ovako:

___________________________________________________________________

KRAJ RASPRAVE !

malo pocnite kaznjavati ja sam trpio ponizavalje od strane clanova. pocelo je s bjelim golfom koji je i sad na prevom mjestu. ja seljak vak naki a evo sad uvrede neke i na crvenog ili mjenjaj te naziv foruma kao naprimjer tuning fabrike.. hvala ;)
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

fin ce ovo golf bit interesantna boja jedva cekam da vidim kako ce bit na golfu.:cool:
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

Samo udri po svom, za svoj ćeif ga praviš, neće ga niko drugi ni praviti,vozati a bogami ni sipati ni popravljati, samo naprijed i obavještavaj nas redovno
 
Top