golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

ehacker je napisao(la):
Anese ja mislim da bi trebo poslusati .noketa i essu sta ti pricaju jer ako planiras radi auto kao na slici onda ti se neisplatii to auto koristit na sr,bjelog golfa ako mozes prodaj ili njeg radi za sr jer ovakvog keconju je grehota upropastit s jakom masinom

nece njega masina sprziti. masinu cu ubaciti do 200 konja. stavis mu ovis od gti i nemas problema malo krutu vezu i nemas problema.
 
Početnik
RE: golf mk1_1978_by ANES

Anese, posto se ovoliko svi pale na Golfa mk1, u serijskom izdanju, poskidaj to sto si stavljao do sada, i stavi auto na transfer listu, ali bubni neku astronomsku cijenu. pa ako se nekome toliko to svidja i zna kako treba, neka ga iskesira i nek radi sta hoce :icon_biggrin:
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

HONEY je napisao(la):
Anese, posto se ovoliko svi pale na Golfa mk1, u serijskom izdanju, poskidaj to sto si stavljao do sada, i stavi auto na transfer listu, ali bubni neku astronomsku cijenu. pa ako se nekome toliko to svidja i zna kako treba, neka ga iskesira i nek radi sta hoce :icon_biggrin:

;)

Bravo.:cool:
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

HONEY je napisao(la):
Anese, posto se ovoliko svi pale na Golfa mk1, u serijskom izdanju, poskidaj to sto si stavljao do sada, i stavi auto na transfer listu, ali bubni neku astronomsku cijenu. pa ako se nekome toliko to svidja i zna kako treba, neka ga iskesira i nek radi sta hoce :icon_biggrin:
;)
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

HONEY je napisao(la):
Anese, posto se ovoliko svi pale na Golfa mk1, u serijskom izdanju, poskidaj to sto si stavljao do sada, i stavi auto na transfer listu, ali bubni neku astronomsku cijenu. pa ako se nekome toliko to svidja i zna kako treba, neka ga iskesira i nek radi sta hoce :icon_biggrin:

ne mora znaciti da ti kojima se svidja imaju para ili priliku da ga kupe! ;)
 
Legend
RE: golf mk1_1978_by ANES

HONEY je napisao(la):
pa uopce nije bit price u tome da ga kupe :D

pa sto onda spominjes ti prvi prodaju ?

to izgleda anesu niko nista ne smije reci za njegov auto, odmah se ti nesto postavljas kao zastitnik tu..

sto se mene tice, nek radi sta hoce, njegov auto, njegov projekat.. ruku na srce onaj bijeli je bio promasaj, ok rad, ok trud, ali...

ako anes ne moze podnijeti kritiku, nije trebao ni predstavljati golfa, ako ocekuje da ce svi govorit bravo extra super je.. to nije bit foruma..
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

.nOKe je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
pa uopce nije bit price u tome da ga kupe :D

pa sto onda spominjes ti prvi prodaju ?

to izgleda anesu niko nista ne smije reci za njegov auto, odmah se ti nesto postavljas kao zastitnik tu..

sto se mene tice, nek radi sta hoce, njegov auto, njegov projekat.. ruku na srce onaj bijeli je bio promasaj, ok rad, ok trud, ali...

ako anes ne moze podnijeti kritiku, nije trebao ni predstavljati golfa, ako ocekuje da ce svi govorit bravo extra super je.. to nije bit foruma..

POTPIS

sta god napises da im se ne svidja kao da si im zdrav zub iscup'o
 
Početnik
RE: golf mk1_1978_by ANES

zato jer ste se svi u zadnje vrijeme naloziti na taj neki stil

nadalje, zato jer smatrate da je golf kec u obicnom izdanju neka velika vrijednost, autina nema sta :cool:
pa ako je tolika vrijednost sad odjednom, onda treba vrijediti i brdo para zar ne :icon_biggrin:

ja bi na njegovom mjestu bubno cijenu da boli glava, pa ako je neko toliko zaljubljen u mk1 onda nek digne kredit pa ga kupi :D

posto se to, znamo jako dobro, nebi desilo, covjek ce nastaviti da pravi kako je zamislio i po meni ideja mu je bas odlicna, normalno treba vremena nesto dok se sve poplaca i zavrsi

razumio bi da neko pliva na parama, pa pored auta koji mu ispunjavaju ostale potrebe, moze si priustiti auto za kolekciju da mu stoji i da ga ima, no to nije slucaj, vec si covjek pravi ono sto zaista i zeli i moze

normalno da ce voziti SR ako se sve napravi po planu, nije budala davat brdo para i vremena da bi imao serijskog golfa mk1 koji ce stojati negdje da bi ga se uslikalo i stavilo na forum i to je to
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

Cuj nalozili se na taj neki stil, svasta. Pa ti prvi pogledaj na sta ti auto lici, batman machine.
 
Početnik
RE: golf mk1_1978_by ANES

vw_damir je napisao(la):
Cuj nalozili se na taj neki stil, svasta. Pa ti prvi pogledaj na sta ti auto lici, batman machine.


jebiga staces, spala mu sada cijena, nije vise serijski golf mk2, pila svjetska :D

btw. ovaj tjedan izgleda da je vremenska prognoza povoljna, bez padavina, temperature uglavnom u minisu :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Legend
RE: golf mk1_1978_by ANES

HONEY je napisao(la):
zato jer ste se svi u zadnje vrijeme naloziti na taj neki stil

nadalje, zato jer smatrate da je golf kec u obicnom izdanju neka velika vrijednost, autina nema sta :cool:
pa ako je tolika vrijednost sad odjednom, onda treba vrijediti i brdo para zar ne :icon_biggrin:

ja bi na njegovom mjestu bubno cijenu da boli glava, pa ako je neko toliko zaljubljen u mk1 onda nek digne kredit pa ga kupi :D

posto se to, znamo jako dobro, nebi desilo, covjek ce nastaviti da pravi kako je zamislio i po meni ideja mu je bas odlicna, normalno treba vremena nesto dok se sve poplaca i zavrsi

razumio bi da neko pliva na parama, pa pored auta koji mu ispunjavaju ostale potrebe, moze si priustiti auto za kolekciju da mu stoji i da ga ima, no to nije slucaj, vec si covjek pravi ono sto zaista i zeli i moze

normalno da ce voziti SR ako se sve napravi po planu, nije budala davat brdo para i vremena da bi imao serijskog golfa mk1 koji ce stojati negdje da bi ga se uslikalo i stavilo na forum i to je to
to da se promjenio stil, jeste
vise fast&furious nije u fazonu.. ja ga doduse nisam nikad ni furao, srecom...

ne govori se ovdje opcenito o golfu kecu, otvori malo vidike, govori se o raritetu na nasim prostorima, jer ih je jako malo, iz anesove price sam cuo da je anes 2 ili 3 vlasnik ovog auta, metalni branici, uska stopa.. zbog toga je steta da se ovakav auto sijece, ili da mu se ubacuju neke gluposti.. (nek ubaci motorcinu, i ja sam za to, rol barove, ucvrscenja, ali samo da ne pretjera..)

ovo o prodaji necu komentarisati, tj vrijednosti auta, nema logike, bar ne za sada.

a ovo zanje je cisto namecanje svog misljenja drugima, ne furaju svi trkanje kao sto ti to radis, i nemaju svi ambicije da budu najbrzi.. tako da imaj to u obziru.. isto kao sto ti volis da ti je auto brzo, ima ljudi kojima to nije ni na pameti.. hoce jednostavno lijep i kulturan auto.

Da ne idemo dalje u offtopic, Anese sretno sa projektom, pozz
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

Kako vam se da toliko pisat i raspravljat oko nepotrebnih stvari, sto ljudi sto cudi, svako ima svoj ukus, a o ukusima se ne raspravlja ;)

Ja mislim da ste previse prasine digli oko onog satica, ipak mislim da ce ovo biti dobar projekt :)
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

18,601!
moje misljenje dovoljno govori neke stvari!
bilo bi ljepo staviti sve aute u jednu kapu i zvati nekog majstora da ocijeni od limarije i boje,laka,unutrasnjosti motora motornoga prostora,da vidimo kako svi vidimo trn u oku brata svoga a,nevidimo balvan u svome oku!
90%ljudi sakriva stvarno stanje svoga auta!
nikada nece postojat topic,ŠTO JE SFUSERITO NA MOJEM AUTU!
pomalo imam osjecaj,da je zavladala i na ovome forumu bolest zvana VWCC sto nikako nebi trebali dopustiti,jer ovi ljudi na bh sceni su drugaciji od doticnih tako je bar bilo prije!
neka nitko ne govori da nebi htio 300-400-pa i 500 konja pod haubom tko kaze da nebi? laze!
opet napominjem financijske mogucnosti ljudi su razlicite nema svatko za kovane klipove i turbinu taze novu!
zao mi je sta se neke stvari na ovome forumu mijenjaju!
nisam kompatabilan da bih ocjenjivo neciji rad niti hocu,ali treba anesa pustiti da radi ono sto ga veseli!
 
Top